[ §02.01 ] PROFIL

VERDE LA TEATRU

Activă
CUI49991038CAEN9499

VERDE LA TEATRU este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2024 (2 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale altor organizații n.c.a.” (cod CAEN 9499).

VERDE LA TEATRU nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9499
Activitate principală

Activități ale altor organizații n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă VERDE LA TEATRU?

Domeniul principal de activitate al VERDE LA TEATRU este „Activități ale altor organizații n.c.a.”, cod CAEN 9499, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este VERDE LA TEATRU o firmă activă?

Da. VERDE LA TEATRU figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei VERDE LA TEATRU?

VERDE LA TEATRU are codul unic de înregistrare (CUI) 49991038 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este VERDE LA TEATRU plătitoare de TVA?

Nu. VERDE LA TEATRU nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există VERDE LA TEATRU?

VERDE LA TEATRU este înregistrată din 2024, adică 2 ani de activitate, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul VERDE LA TEATRU?

Sediul social al VERDE LA TEATRU este în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD. CAMIL RESSU, NR.28, BL.A8, SC.1, ET.2, AP.11.

[§2.13]

Companii similare

7FEMEIA48040921