[ §02.01 ] PROFIL

VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

Activă
CUI37174081CAEN0150ONRCF25/144/2017

VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este o firmă activă din județul MEHEDINŢI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2017 (9 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)” (cod CAEN 0150).

VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
0150
Activitate principală

Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)

[02]Activități secundare
3 afișate · 3 totale
0149Creșterea altor animale
4619Intermedieri în comerțul cu produse diverse
4781Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

Domeniul principal de activitate al VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este „Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)”, cod CAEN 0150, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ o firmă activă?

Da. VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 37174081 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F25/144/2017.

Este VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ plătitoare de TVA?

Nu. VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este înregistrată din 2017, adică 9 ani de activitate, cu sediul în Sat Obârşia De Câmp Com. Obârşia De Câmp, MEHEDINŢI.

Unde are sediul VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

Sediul social al VLAICU N. ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este în Sat Obârşia De Câmp Com. Obârşia De Câmp, MEHEDINŢI, la adresa JUD. MEHEDINŢI, SAT OBÂRŞIA DE CÂMP COM. OBÂRŞIA DE CÂMP, OBÎRŞIA DE CÎMP, NR.201.

[§2.13]

Companii similare