[ §02.01 ] PROFIL

WORTHY OF ELEGANCE SRL-D

Activă
CUI37233919CAEN7420ONRCJ22/631/2017

WORTHY OF ELEGANCE SRL-D este o firmă activă din județul IAŞI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2017 (9 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități fotografice” (cod CAEN 7420).

Conform ultimului bilanț public depus (2024), firma a raportat o cifră de afaceri de 46.641 RON, un profit net de 33.878 RON și 0 angajați. Față de 2023, cifra de afaceri a scăzut cu 14,4%.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
7420
Activitate principală

Activități fotografice

[02]Activități secundare
4 afișate · 4 totale
5819Alte activități de editare
5911Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
7311Activități ale agențiilor de publicitate
9329Alte activități recreative și distractive n.c.a.
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă WORTHY OF ELEGANCE SRL-D?

Domeniul principal de activitate al WORTHY OF ELEGANCE SRL-D este „Activități fotografice”, cod CAEN 7420, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este WORTHY OF ELEGANCE SRL-D o firmă activă?

Da. WORTHY OF ELEGANCE SRL-D figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei WORTHY OF ELEGANCE SRL-D?

WORTHY OF ELEGANCE SRL-D are codul unic de înregistrare (CUI) 37233919 și numărul de ordine în Registrul Comerțului J22/631/2017.

Este WORTHY OF ELEGANCE SRL-D plătitoare de TVA?

Nu. WORTHY OF ELEGANCE SRL-D nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

Ce cifră de afaceri are WORTHY OF ELEGANCE SRL-D?

WORTHY OF ELEGANCE SRL-D a raportat o cifră de afaceri de 46.641 RON în 2024, cu un profit net de 33.878 RON, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

De când există WORTHY OF ELEGANCE SRL-D?

WORTHY OF ELEGANCE SRL-D este înregistrată din 2017, adică 9 ani de activitate, cu sediul în Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea, IAŞI.

Unde are sediul WORTHY OF ELEGANCE SRL-D?

Sediul social al WORTHY OF ELEGANCE SRL-D este în Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea, IAŞI, la adresa JUD. IAŞI, SAT LUNCA CETĂŢUII COM. CIUREA, STR. DREPTĂŢII, NR.16, BL.8, ET.2, AP.14.

[§2.13]

Companii similare

AFA OL SRL30271206