[ §02.01 ] PROFIL

ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ

ActivăPLĂTITOR TVA
CUI50176063CAEN0111ONRCC2024000010309

ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este o firmă activă din județul SATU MARE. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2024 (2 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase” (cod CAEN 0111).

Conform ultimului bilanț public depus (2024), firma a raportat o cifră de afaceri de 144.578 RON, un profit net de 1.126 RON și 0 angajați.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
0111
Activitate principală

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

[02]Activități secundare
16 afișate · 29 totale
0113Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
0116Cultivarea plantelor pentru fibre textile
0119Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
0121Cultivarea strugurilor
0124Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
0125Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
0126Cultivarea fructelor oleaginoase
0129Cultivarea altor plante permanente
0130Cultivarea plantelor pentru înmulțire
0141Creșterea bovinelor de lapte
0142Creșterea altor bovine
0143Creșterea cailor și a altor cabaline
0145Creșterea ovinelor și caprinelor
0146Creșterea porcinelor
0147Creșterea păsărilor
0148Creșterea altor animale
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

Domeniul principal de activitate al ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este „Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase”, cod CAEN 0111, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ o firmă activă?

Da. ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 50176063 și numărul de ordine în Registrul Comerțului C2024000010309.

Este ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ plătitoare de TVA?

Da. ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

Ce cifră de afaceri are ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ a raportat o cifră de afaceri de 144.578 RON în 2024, cu un profit net de 1.126 RON, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

De când există ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este înregistrată din 2024, adică 2 ani de activitate, cu sediul în Sat Babţa Com. Bogdand, SATU MARE.

Unde are sediul ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ?

Sediul social al ZONA CODRULUI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este în Sat Babţa Com. Bogdand, SATU MARE, la adresa JUD. SATU MARE, SAT BABŢA COM. BOGDAND, BABŢA, NR.264.

[§2.13]

Companii similare