[ §03 ] Director / Argeş

Orş. Mioveni

930 companii înregistrate în Orş. Mioveni, județul Argeş.

[§03.01]

Industrii

6713—Activități auxiliare intermedierilor financiare (cu excepția caselor de asigurări și de pensii)1229305—Alte activități de servicii personale n.c.a.1074941—Transporturi rutiere de mărfuri1064711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun909621—Activități de coafură și frizerie536622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări519622—Activități de tratament și înfrumusețare469602—Coafură și alte activități de înfrumusețare408621—Activități de asistență medicală generală384771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei374781—Comerț cu amănuntul al autovehiculelor344712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare296511—Activități de asigurări de viață278623—Activități de asistență stomatologică268299—Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.247420—Activități fotografice234791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat214520—Întreținerea și repararea autovehiculelor204721—Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete188559—Alte forme de învățământ n.c.a.18
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
ASOCIATIA "AS-ELENA DA O SANSA TUTUROR"30721130
SC APARTAMENTUL SA PITESTI PUNCT DE LUCRU MIOVENI30831850
TRIGO INDUSTRY SERVICES SA TIMIS PUNCT DE LUCRU MIOVENI30839889
ASOCIATIA DE PEOPRIETARI "BLOC V2D SC.C"30968743
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.3930995004
ASOCIATIA DE PROPRIETARI "NR.30D MIOVENI"31051080
ASOCIATIA DE PROPRIETARI "LUCEAFARUL"31051152
ASOCIATIA DE PROPRIETARI "TRANDAFIRUL"31051233
ASOCIATIA DE PROPRIETARI "NR.61 MIOVENI"31051250
ASOCIATIA DE PROPRIETARI "NR.45 MIOVENI"31060460
ASOCIATIA DE PROPRIETARI "BLOC F2-SC.6"31209261
SPORT TEN BMG S.R.L.PITESTI PUNCT DE LUCRU MIOVENI31335545
ASOCIATIA "CLUB SPORTIV MYLO"31335596
ASOCIATIA DE PENSIONARI "DEMNITATE SI ONOARE"31352503
ORGANIZAŢIA PATRONALĂ AUTO INGINERIE COMERCIAL31619440
FEDERAŢIA PATRONATELOR DIN INDUSTRIA AUTO31619474
ORGANIZATIA PATRONALA AUTO INDUSTRIAL31655205
BIROU DE MEDIATOR - PĂTRAŞCU I. RALUCA31861469
ASOCIATIA O FRUMOASA SANSA PENTRU MIHAI32338248
ARTIMA SA CHIAJNA PUNCT DE LUCRU MIOVENI32492505
GARGARICI V. ADRIANA-VIORELA - MEDIC DENTIST32569463
" VLADU OANA-MIHAELA - BIROU DE MEDIATOR "32575910
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA "VALEA ARGESELULUI-MUSCELULUI 2013"32712163
" BIROU DE MEDIATOR - DANIELA VOINEA"32768946
ASOCIATIA DE PROPRIETARI "PHONIX"32770202
ASOCIATIA PARINTILOR DIN GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TIC-PITIC MIOVENI32780990
ASOCIATIA MEREU APROAPE DE OAMENI-CHANCE FOR NORMAL LIFE32869444
"CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DR. FAIGHER RODICA"32969141
DECOMAR LOGISTIC SRL BUCURESTI PUNCT DE LUCRU MIOVENI32995221
SERVICIUL FISCAL ORASENESC MIOVENI33110808

Caută cu filtre avansate: firme din Orş. Mioveni →

Firme din Orş. Mioveni, Argeş - 930 companii | SRLeads