[ §03 ] Director / Arad

Mun. Arad

11.761 companii înregistrate în Mun. Arad, județul Arad.

[§03.01]

Industrii

6832—Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract1.7876720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii1.4479499—Activități ale altor organizații n.c.a.8696622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări8504933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă8124941—Transporturi rutiere de mărfuri7126920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal5258622—Activități de asistență medicală specializată5249602—Coafură și alte activități de înfrumusețare4554711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun4147112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea3849621—Activități de coafură și frizerie3719622—Activități de tratament și înfrumusețare3634619—Intermedieri în comerțul cu produse diverse3478559—Alte forme de învățământ n.c.a.3386820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate3298623—Activități de asistență stomatologică3236910—Activități juridice3114120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale3117022—Activități de consultanță pentru afaceri și management289
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI CRIŞAN, NR. 2, ARAD4573094
ASOCIATIA DE PROPRIETARI CALIMANESTI 7,BL.29 ARAD4573108
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI MICALACA B-DUL NICOLAE TITULESCU BL.332,SC.C4573116
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI STR. PREDEAL NR.14, BL.1B1, SC.AB, ARAD4573124
ASOCIATIA DE PROPRIETARI MIORITEI NR.5/25,BL.250,SC.A,B,C ARAD4573132
ASOCIATIA DE LOCATARI BL.3074573140
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI STR.GHEORGHE CIUHANDRU, BL.347, SC.C4573159
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI STR.BANU MĂRĂCINE, NR.23-25, BL.21, ARAD4573167
ASOCIATIA DE LOCATARI BL.X23,SC.C4573175
ASOCIATIA DE PROPRIETARI CAIUS IACOB NR.20,BL.N,SC.A,B ARAD4573183
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI ALEEA ALBAC NR.2, BL.H8, ARAD4573191
ARHIEPISCOPIA ARADULUI4573205
MORAR MIHAELA ASOC.FAM.4634795
AILINCAI DUMITRU ASOC.FAM.4634825
S.C.KINCSEM S.R.L. ARAD4634957
ASOCIATIA AGRICOLA SABAU4634965
PINTEA ASOC.FAM.4635154
ASOCIATIA DE PROPRIETARI STR.ACADEMIA TEOLOGICĂ, NR. 7-9, BL.1-2, SC.1+24635260
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI CALEA AUREL VLAICU, BL.I.4-1, SC. C, ARAD4635278
ASOCIATIA DE LOCATARI AL.SATURN BL.A-204635286
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI CALEA AUREL VLAICU, BL.Z29, ARAD4635294
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI S.POPA NR.4, BL.110, SC.A, ARAD4635308
ASOCIATIA DE PROPRIETARI STR.ABRUD NR.91,BL.171 ARAD4635316
ASOCIATIA DE PROPRIETARI MARESAL ION ANTONESCU NR.1,BL.M-2 ARAD4635324
ASOCIATIA DE PROPRIETARI FALEZA SUD BL.24635332
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI ALEEA FĂGET, NR.4, BL.G, ARAD4635359
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI MICALACA , BL.358, SC.A,B,C,D4635367
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI OBEDENARU NR.32, BL.X.4, SC.A, ARAD4635375
ASOCIATIA DE PROPRIETARI BL.X4, SC.C STR.OBEDENARU NR.32 ARAD4635383
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI LIVIU REBREANU, BL.24, SC.A, ARAD4635391

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Arad →

Firme din Mun. Arad, Arad - 11.761 companii | SRLeads