[ §03 ] Director / Bihor

Sat Alparea Com. Oşorhei

74 companii înregistrate în Sat Alparea Com. Oşorhei, județul Bihor.

[§03.01]

Industrii

0113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor114120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale60111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase64100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale56210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)44619—Intermedieri în comerțul cu produse diverse44941—Transporturi rutiere de mărfuri49622—Activități de tratament și înfrumusețare44312—Lucrări de pregătire a terenului44939—Alte transporturi terestre de călători n.c.a.34321—Lucrări de instalații electrice38690—Alte activități referitoare la sănătatea umană36920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal34335—Alte lucrări de finisare29531—Repararea și întreținerea autovehiculelor29039—Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică24933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă29621—Activități de coafură și frizerie24711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun23109—Fabricarea de mobilă n.c.a.2
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
BELMACO SRL28016031
PAUFIP AUTOPARTS S.R.L.-D.38495837
ECOBOLT SRL17640934
DUALTIBAN SRL38061811
BONIFAC EXIM SRL5343948
FDN CARS S.R.L.42511604
FIUBOGDAN SRL24571179
IDMAR SERV SRL5355594
VIRIDIS CONSTRUCT S.R.L.27671032
MARCOR ELECTRO S.R.L.47966178
VOLVERAIS FOOD S.R.L.46793265
DGB TRUCK S.R.L.49412969
RIAGRI FARM S.R.L.44968638
PROLINE AUTO SRL22641669
SOUND BY DJKENDY S.R.L.49183547
MADEDUMO S.R.L.48107665
AGRODARNIC SRL34491182
MALAGRO INVEST SRL26594489
MNF MĂLAN EXPERT SRL36993851
CEREAL MALVEST S.R.L.38764625
DUMDELMO S.R.L.41720017
AVRAM AGROFARM SRL34988387
TEHNOFRIG SRL16509389
DIAFARMA SRL18631888
SAMIPSOS SRL32913310
LOST TECHNOLOGIES S.R.L.41289667
ALMERIA FOTO S.R.L.39532240
DOMIDECONS SRL35986538
AGROMATEO SRL33751799
DOVI TOPOCAD S.R.L.43910301

Caută cu filtre avansate: firme din Sat Alparea Com. Oşorhei →

Firme din Sat Alparea Com. Oşorhei, Bihor - 74 companii | SRLeads