[ §03 ] Director / Județ

Bihor

85.921 companii înregistrate în județul Bihor.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4941—Transporturi rutiere de mărfuri3.0560113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor2.6794711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8526720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii1.7166622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.5644933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă1.5588622—Activități de asistență medicală specializată1.3754120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.3369602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.2730150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.1284100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.0999621—Activități de coafură și frizerie1.0929622—Activități de tratament și înfrumusețare1.0747112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.0430111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase9968690—Alte activități referitoare la sănătatea umană9914791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat9159499—Activități ale altor organizații n.c.a.8936920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal8898299—Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.887
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
VINTERAM SRL37851537
TRANSHIBY S.R.L.48793474
BEGAVA BUSINESS S.R.L.36694205
VOINA MED S.R.L.38875410
TITI & FERY SRL30628482
PRODINPREST SA72660
LAVIUM PRODIMPEX SRL5609307
GENIU ELECTRIC SRL22467253
BAICU PLAST CONSTRUCT S.R.L.39269374
TERASAL S.R.L.17345683
FRIGOTON SPEDITION S.R.L.43924706
RVS ENERGY INTERNATIONAL S.R.L.49307645
MIRHUNIC TRANS SRL37163287
YZOART HOME SRL37315598
SMART OIL COLECT S.R.L.39927712
NOEL UNI SRL29931422
BEST SOLUTION BIO SRL37279690
TEMASIS CONCEPT S.R.L.44656156
PITLANE SERVICE SRL24035170
MIBRAND TRANS S.R.L.41045255
CRISTAL GARDEN SRL32321670
RAMODARI S.R.L.48667689
HUNROM AGROTEHNICS SRL27276629
ZETOTRANS VEST S.R.L.39704508
BALOG RITA MEDICAL S.R.L.41257517
SECTRANS LOGISTIC SRL34199561
KOZIMA ORIENTAL S.R.L.43757373
AUTO CASA MOTO S.R.L.34973653
OVIBRICHET SRL26957355
GAMAR AMG LOGISPED S.R.L.43857836
Firme din Bihor - 85.921 companii active | SRLeads