[ §03 ] Director / Județ

Bihor

85.941 companii înregistrate în județul Bihor.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4941—Transporturi rutiere de mărfuri3.0570113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor2.6794711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8536720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii1.7156622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.5654933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă1.5608622—Activități de asistență medicală specializată1.3774120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.3369602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.2730150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.1284100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.0999621—Activități de coafură și frizerie1.0929622—Activități de tratament și înfrumusețare1.0747112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.0430111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase9988690—Alte activități referitoare la sănătatea umană9904791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat9159499—Activități ale altor organizații n.c.a.8956920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal8908299—Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.887
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
SFERLEMED S.R.L.40366273
GIANIMADVAS SRL29502870
ABIMON SRL18081350
TODYFLOR TRANS LOGISTIC S.R.L.47840179
VISKY MACHINERY S.R.L.43448300
TILDE PUBLISHING S.R.L.42869816
STANDARD CDV- DOCUMENTS S.R.L.41323106
PHYSIOVET S.R.L.41302839
LUCION FOREST SRL23478625
DYNAMIC AUTOSERVICE SRL56885
BAUKRAFT QUALITY S.R.L.43522989
TIKARA IMPEX SRL15684616
BIO POND TECH S.R.L.39531164
SILIVAN CONSTRUCT SRL9358267
KURTOS KOVACS KALACS S.R.L.40012357
RECARGO S.R.L.37673863
UNIGRUP SRL20630175
LSG STRAS S.R.L.47467755
HAHN BESITZGESELLSCHAFT SRL26536313
ECONOPLAST SRL18130232
CLIMANO COOL S.R.L.49573299
VALKIRIA MED SRL35355740
TREND CONSULTING SRL16376398
EDITURA TAKTIK S.R.L.48200402
COPOS HORECA S.R.L.49303589
OVIDIA EXIM SRL8667728
S.G. NĂSCUŢIU S.R.L.49412900
WILD BOAR CLUB SRL9827070
ZIMZON SRL18842630
KINGS LAND COUNTRY CLUB S.R.L.49633072
Firme din Bihor - 85.941 companii active | SRLeads