[ §03 ] Director / Județ

Bihor

85.937 companii înregistrate în județul Bihor.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4941—Transporturi rutiere de mărfuri3.0560113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor2.6784711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8536720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii1.7154933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă1.5666622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.5658622—Activități de asistență medicală specializată1.3774120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.3309602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.2650150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.1284100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.1059621—Activități de coafură și frizerie1.0979622—Activități de tratament și înfrumusețare1.0767112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.0430111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase9988690—Alte activități referitoare la sănătatea umană9904791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat9149499—Activități ale altor organizații n.c.a.8956920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal8898299—Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.888
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
SAFETY TRANSFER SRL-D35224914
DENTAL PRAXIS SRL15414094
SZILAGYI ELISABETA MEDICAL S.R.L.42697818
BAIDOCOD S.R.L.44981750
CONCAVO S.R.L.49689103
PNEUMOMED SRL19249569
AUTO ROUTE SRL23846107
MARGOBRINI S.R.L.45383984
ELISIUM TECH S.R.L.43213134
BOGDIANA TRANS SRL18492240
DANBRAD S.R.L.28241220
SUPREM AUTO MOTO S.R.L.40472517
XWICITYSPED & DELIVERY S.R.L.43555277
EOD MASTER PREST SRL33006441
BUIBAS SEPHORA CONSTRUCT S.R.L.39779012
METASAN SRL12925671
MODAIN SRL6618729
CRISFIC COM S.R.L.23940278
LCT TRANS EXPRESS S.R.L.48609076
OTOLIT MED S.R.L.40481299
RATGROUP SRL38301663
EMCODE SOLUTIONS S.R.L.49344120
WINNIE BUILDING S.R.L.44248653
SOLARTA S.R.L.49009584
SISALL BISTRO S.R.L.43647800
EXCELLENT IT MINDS S.R.L.46643462
SANREM COM SRL9204888
AM ECOTEHNO CONSTRUCT S.R.L.37427354
SANDAMA TRANSPORT S.R.L.39590845
ACEBER EXPERT ACCOUNTING SRL34937685
Firme din Bihor - 85.937 companii active | SRLeads