[ §03 ] Director / Județ

Bihor

85.923 companii înregistrate în județul Bihor.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4941—Transporturi rutiere de mărfuri3.0570113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor2.6784711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8566720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii1.7154933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă1.5736622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.5658622—Activități de asistență medicală specializată1.3804120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.3169602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.2450150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.1274100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.1169621—Activități de coafură și frizerie1.1089622—Activități de tratament și înfrumusețare1.0867112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.0420111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase9988690—Alte activități referitoare la sănătatea umană9894791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat9109499—Activități ale altor organizații n.c.a.8956920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal8898299—Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.887
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
SZOTILA S.R.L.50207461
NAVIS WINDOWS S.R.L.49924039
LORENZO & LEONARDO SRL17630850
MARISAR AGREMENT S.R.L.39488544
ADIOANA TRADE SRL6462882
BIJU PRESTCOM SRL55804
ART PRO CON S.R.L.47695699
MKM BIO SK SRL33077744
PUBLIC EUROCONSULTING SRL16415535
BIARALU COM SRL32651350
CAMEDORA ECO SRL33115287
FANISTE SRL26931789
UNILUX SPORT SERV SRL37525344
REPATRIUM FUNERAL SRL36089735
PETAND TRANSPET SRL32557639
ANTOANELLE DESIGN SRL32372274
GESTBAL HSC SRL34860212
MANDYRA S.R.L.48006148
CLINICA VETERINARĂ VARADINUM SRL28588408
NMD AVIATION COMPANY S.R.L.28453427
PROSERVICES APARTHOTEL S.R.L.40567587
FANATIC SPEED S.R.L.36335643
BERHAN SERV S.R.L.35025733
IMPLANT SWISSROM S.R.L.41005617
IOSIRI SRL18777213
PSIHO LOGO MED S.R.L.45796190
GREENSHARE CONSULT S.R.L.37879210
TINIWUNDER S.R.L.28287642
DELGAB CONSTRUCT S.R.L.49503218
PROFINANCIAR SRL15855112
Firme din Bihor - 85.923 companii active | SRLeads