[ §03 ] Director / Județ

Bihor

85.926 companii înregistrate în județul Bihor.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4941—Transporturi rutiere de mărfuri2.8850113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor2.6134711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7186720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii1.7134933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă1.5486622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.5438622—Activități de asistență medicală specializată1.3634120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.1930150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.0944100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.0919621—Activități de coafură și frizerie1.0689622—Activități de tratament și înfrumusețare1.0277112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea9958690—Alte activități referitoare la sănătatea umană9790111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase9769602—Coafură și alte activități de înfrumusețare9119499—Activități ale altor organizații n.c.a.8956920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal8828623—Activități de asistență stomatologică8564791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat839
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
METRIC ART S.R.L.37836308
PRODERATIZARE CLEARBLUE S.R.L.41575898
DASOM SPEDITION SRL29227266
TESSHA STORE SRL38034027
FARMACIA BONITAS SRL53374
EVCO S.R.L.38719446
CRISSARTFOTO VISUALS S.R.L.45633690
PERSONAL BY OPRESCU S.R.L.47188467
WIND METHOD S.R.L.44742834
FOFEVAL SRL35726449
LAVY CARGO LOGISTIC S.R.L.43749214
NELUMAT 77 S.R.L.38713583
LEXSAV CONCEPT SRL36415661
ARTI CLIMA S.R.L.38952505
DOMUS PATACHICH S.R.L.44777085
MOBALINA PROD SRL10121077
M&M SERVICES EXPERT TOTAL S.R.L.36006098
LUANA FLOWERS BOUTIQUE S.R.L.41443250
SENTEURS NATURELLES S.R.L.41802796
HORVATH MIKI&BRIGI S.R.L.44442187
CRIDAN EXIM S.R.L.5590352
NIDARIN TRAD SRL29855236
ROZMARYCAKE SRL37346365
PECULIAR PEOPLE S.R.L.47798708
GALLALENA EXPRES S.R.L.45412427
SANOLA SRL29394825
RETROZONE S.R.L.43038343
VIADELMA IMPEX SRL7245172
GLAVERBEL CONT S.R.L.47277211
BOAVISION CONSULTING SRL18015810
Firme din Bihor - 85.926 companii active | SRLeads