[ §03 ] Director / Județ

Bihor

81.504 companii înregistrate în județul Bihor.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4941—Transporturi rutiere de mărfuri2.8850113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor2.6114711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7216720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii1.7134933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă1.5546622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.5448622—Activități de asistență medicală specializată1.3634120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.1814100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.1010150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.0959621—Activități de coafură și frizerie1.0769622—Activități de tratament și înfrumusețare1.0357112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea9950111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase9778690—Alte activități referitoare la sănătatea umană9749499—Activități ale altor organizații n.c.a.8949602—Coafură și alte activități de înfrumusețare8946920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal8828623—Activități de asistență stomatologică8584791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat836
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
MAUTAX SRL15919984
MARDOMRO SOLUTION S.R.L.43159299
CITYSCAPE KNITTER S.R.L.49660905
PATERTRANS SPEED S.R.L.46213236
VARADIAN DYNAMICS SRL34506267
CASA ERIC S.R.L.42375871
L&B INNOVATION ELECTRIC S.R.L.38772997
KADAGRO S.R.L.48515362
BUZZACCARO CONSTRUCT S.R.L.18150850
DURADENT S.R.L.17404810
BELLA GOLD S.R.L.48873115
CLINICA DR MAGHIAR DIANA S.R.L.46129780
TIMOTEX SRL19162194
DUKOL TRANS SRL15969109
TOYA BUILD UP S.R.L.42353520
CARMEDAN COM SRL18814184
KATONA FUTURE CONSTRUCT S.R.L.45649815
CONITEST SRL22376732
IULIA TURISM OIL SRL24809697
BECHTOLD SRL15579874
UNDERGROUND LOGISTICS S.R.L.40033511
INTERNAŢIONAL SOLAR INVEST SRL32249272
URBANGIS CONSULTING SRL18689537
TOLASE TRANS SRL6733795
SERENIQUE S.R.L.49734034
CRISS TEHNIK RENTAL S.R.L.46552925
MIDIF IMPEX SRL4592894
CABINET DE PSIHOLOGIE POPOVICIU PATRICIA S.R.L.42766667
SMILE TRAINING S.R.L.49122124
SOLUTII AVANSATE SRL16325785
Firme din Bihor - 81.504 companii active | SRLeads