[ §03 ] Director / Județ

Botoşani

30.339 companii înregistrate în județul Botoşani.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.4720111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase7950150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)7159499—Activități ale altor organizații n.c.a.5374933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă5315630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor5034941—Transporturi rutiere de mărfuri4830113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor4769131—Activități ale organizațiilor religioase4746622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări4384120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale4000141—Creșterea bovinelor de lapte3777112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea3198622—Activități de asistență medicală specializată3034520—Întreținerea și repararea autovehiculelor3004100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale2809621—Activități de coafură și frizerie2718512—Activități de asistență medicală ambulatorie2654771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei2634932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale261
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI BOTOSANI3372254
SPITALUL DE RECUPERARE "SF.GHEORGHE"3372262
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.113372289
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.203372297
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.463372300
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BOTOSANI3372319
ASOCIATIA DE LOCATARI NR. 1 DARABANI3372343
ASOCIATIA DE LOCATARI NR. 2 DARABANI3372351
SPITALUL ORASENESC DARABANI3372360
LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR"3372378
SCOALA GIMNAZIALA "LEON DANAILA"3372386
CAR CONSILIUL LOCAL DARABANI3372408
LICEUL DE ARTA STEFAN LUCHIAN3372416
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.373372424
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.303372432
SINDICATUL LIBER RAPSODIA CONF S.A.3372440
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR. 63372459
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.273372467
PAROHIA SF.VOIEVOZI3372475
PAROHIA SF. NICOLAE3372483
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.123372491
U.M.025163372505
TEATRUL "MIHAI EMINESCU"3372513
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI3372521
ASOCIATIA DE PROPRIETARI OCTAV ONICESCU NR.313372530
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.53372556
DIRECTIA FITOSANITARA BOTOSANI3372572
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE IORGA3372580
SCOALA NR.17 BOTOSANI3372599
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA3372602
Firme din Botoşani - 30.339 companii active | SRLeads