[ §03 ] Director / Braşov

Mun. Codlea

658 companii înregistrate în Mun. Codlea, județul Braşov.

[§03.01]

Industrii

4941—Transporturi rutiere de mărfuri754711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun504933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă464100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale456622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări444120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale449621—Activități de coafură și frizerie396920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal347112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea348622—Activități de asistență medicală specializată296512—Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)299531—Repararea și întreținerea autovehiculelor284619—Intermedieri în comerțul cu produse diverse267020—Activități de consultanță în afaceri și management219499—Activități ale altor organizații n.c.a.208621—Activități de asistență medicală generală204712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare196820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate194932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale184791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat18
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
ASOCIATIA A.C.S. EMOTION GYMNASTICS53174377
GÎNJU C. PAULA-ALEXANDRA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE53178247
SC INDONI FER SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53213646
SILNEF SERVICII SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53277372
OPTI GLASS SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53277437
ASCOT-LUC SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA, STR. FLORILOR NR 1B53301837
DREAM VET FOR PET SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53301942
GAVRO COM SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA, STR. MAGURII NR. 1053302107
CN LOTERIA ROMANA SA PUNCT DE LUCRU - MUNICIPIUL CODLEA, STR. MUNTISOR, NR. 14A, JUDEŢ BRAŞOV53362117
DMS BET LIVE SRL - P.L. MUN. CODLEA, STR. MUNTISOR, NR. 5, BLOC 5, JUDET BRASOV53364061
SC REMARCABIL TEXTIL SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53364177
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN BRASOV- CENTRUL LOCAL CODLEA53449311
ACSENTE PAUL-CLAUDIU PFA - PUNCT DE LUCRU53449893
CONTALYS A.C. EXPERT SRL - PUNCT DE LUCRU53449940
CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT53559683
SERVISAV IMPEX SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53559802
SUPERBET RETAIL S.A.- PUNCT DE LUCRU CODLEA 0153602856
ALL FOUR DENT SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53603010
C.A.R.FOKKUS - I.F.N.- SUC.CODLEA53603088
BOMAVI SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53743650
POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID SA - PUNCT DE LUCRU CODLEA53714639
OPREA AVI COM SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53714698
B.G. OPTIC SRL - SEDIU SECUNDAR53714728
AMMS INTERNATIONAL SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53714744
IMPERIUM NATURAE SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53714787
DINTI SANATOSI SRL- PUNCT DE LUCRU CODLEA53743618
LIROV SRL- PUNCT DE LUCRU CODLEA53743626
DUŢĂ GHEORGHE-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ53843196
BVB GAME SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53766514
CANTINELLA IMPEX SRL - PUNCT DE LUCRU CODLEA53743774

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Codlea →

Firme din Mun. Codlea, Braşov - 658 companii | SRLeads