[ §03 ] Director / Cluj

Sat Luncani Com. Luna

44 companii înregistrate în Sat Luncani Com. Luna, județul Cluj.

[§03.01]

Industrii

4941—Transporturi rutiere de mărfuri54100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale54711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun40812—Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului34333—Lucrări de pardosire și placare a pereților30111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase39112—Activități ale arhivelor26831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare28299—Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.29101—Activități ale bibliotecilor și arhivelor21091—Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă21628—Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite29622—Activități de tratament și înfrumusețare25610—Restaurante11725—Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.14791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat19313—Activități ale centrelor de fitness11629—Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite18690—Alte activități referitoare la sănătatea umană14312—Lucrări de pregătire a terenului1
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
SC ALEX FUEL EXPERT BLAJ - ENTITATE FARA PERSONALITATE JURIDICA36272146
PAROHIA ORTODOXA LUNCANI11079000
BISERICA APOSTOLICA PENTICOSTALA9123538
PAROHIA REFORMATA LUNCANI7027607
LECOTICO UNIVERSAL53539210
LA TREI COPII S.R.L.42136157
MEGA ELIT CONSTRUCT S.R.L.55395340
MARVI COM SERVICE SRL - SEDIU SECUNDAR55088183
IRIMIE RAUL-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ54918815
ILIE MIRCEA-CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ54792252
TRANSILVANIA IMPACT IMPORT EXPORT SRL - SEDIU SECUNDAR54535984
S.C. MORONI ROM S.R.L. - ONESTI - ENTITATE FARA PERSONALITATE JURIDICA53610212
CORO TRANS IMPEX SRL53545700
ASOCIAŢIA GENERALĂ A FERMELOR ŞI CRESCĂTORILOR INDIVIDUALI DE CHINCHILLA DIN ROMÂNIA27134764
FĂGĂRAŞ E. IULIA-MARIA - INTERMEDIAR IN ASIGURARI51595230
SELIŞTEAN C. PAULA-COSMINA - ASISTENT MEDICAL GENERALIST44030801
SZZSOLS S.R.L.41662200
BÁRDOS ILDIKO PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ55468832
MOLNAR I. CECILIA -INTERMEDIAR IN ASIGURARI35431839
ASOCIATIA CRESCATORILOR DE OVINE " TIGAIA RUGINIE " LUNA32968928
REMOSS SRL28183382
GAU PREMIUM S.R.L.50798686
FAST KINDER TRANS S.R.L.39801799
MARGINEAN REMUS MIHAI PERSOANA FIZICA AUTORIZATA25779306
CONFEST S.R.L.52438799
HOCA IDA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA26398660
SZABO PAVEL PERSOANA FIZICA AUTORIZATA20068957
CĂLIN CORNEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ33183656
HĂRĂSTOŞAN TEODOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ44879115
BACIU N C NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ28579469

Caută cu filtre avansate: firme din Sat Luncani Com. Luna →

Firme din Sat Luncani Com. Luna, Cluj - 44 companii | SRLeads