[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.565 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2646210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2518622—Activități de asistență medicală specializată2.6064941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5358559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2787112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2626201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0614711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8348623—Activități de asistență stomatologică1.7254120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7064932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5537311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5374100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5006910—Activități juridice1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4706622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4279602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4266820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3507020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2720150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.267
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
FRT TRANS S.R.L.50359648
CALIDANIS MED S.R.L.11060717
ADANEL SRL15736324
CENTRU DE CONSULTANŢĂ ŞI DEZVOLTARE PROIECTE SRL37430651
BEEA GOLD S.R.L.50494741
CITY CONFORT IMOBILIARE SRL35929982
DANY CARDRIVE S.R.L.40822736
IOANA PUNCTUAL TAXI SRL37651032
AMC GRAM SRL26773085
MAGIA FIRELOR S.R.L.47528054
L V MASTAN IMPEX SRL2898804
THE CLIQUE EVENTS AGENCY S.R.L.37882690
M&O TUR ONE SRL33059799
CALIBEL DENT SRL35688302
HAPPY GREEN STORE SRL33437975
ESTERA MACARONS S.R.L.46444974
BADIN CONSTRUCT S.R.L.48020819
CORINEP SHOP INVEST S.R.L.49982285
XRX VISION DENT S.R.L.46466190
LAPICIDA ANTIQUA SRL37827946
CDG TERRA CONSTRUCT S.R.L.47851496
FLASH DREEMERO SOFT S.R.L.46180660
GABRIELA VERES CONSULTING SRL37771233
BRM ARHI GRAPH PROGRAM S.R.L.45831727
ABK BRAV CAR S.R.L.45139379
HBM CONSULT S.R.L.26352795
LAUSER CONS S.R.L.49200567
BLACK POINT PROPERTIES S.R.L.42057126
PRODFURAJ PRODUCEREA NUTRETURILOR COMBINATE ICLOD SA206656
CALIN & RODI SRL30340926
Firme din Cluj - 138.565 companii active | SRLeads