[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.550 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2746210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2618622—Activități de asistență medicală specializată2.6064941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5358559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2797112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2636201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0504711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8358623—Activități de asistență stomatologică1.7254120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7034932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5467311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5384100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5036910—Activități juridice1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4726622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4289602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4216820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3517020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2786831—Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare1.269
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
PHOTO BY DIANA S.R.L.39951206
ENGLISH BOOST S.R.L.46381574
IDACH S.R.L.50027843
DRALCRISE GROUP CONSTRUCT SRL31683442
CHIFOR CONSULTING INVEST S.R.L.39061194
LIADYM IMPEX SRL8462684
AMBIENT & CONFORT SRL15176723
DEAK WOOD SOLUTION S.R.L.41996102
FIRST VISION SRL23547504
LIDER DRIVE TAXI SRL36568428
BURN EMOTIONS S.R.L.44948169
DOT WORK S.R.L.23225479
SYSTEL SOLUTIONS SRL31114102
LELLA SRL18229725
SUPER HAPPY COWS S.R.L.42907260
RN STUDIO S.R.L.24255532
SMART CIRCULAR FUTURE S.R.L.46474975
BARDYZSPEED S.R.L.45326555
PARK POINT S.R.L.48619401
DEALNES S.R.L.48393567
ALEX TRAK S.R.L.44737790
ELI & RALU CARGO S.R.L.40786447
EVA WOOD CONSTRUCT S.R.L.43101092
MUCHATON S.R.L.41324330
LUC SESE SRL28169027
GO FIN POOL S.R.L.44419419
MEDREPORT S.R.L.46588473
MEZEI TAXI SRL36964422
SVEMOL EXIM SRL11286103
MTCS MOBIL SERVICE S.R.L.-D.40983996
Firme din Cluj - 138.550 companii active | SRLeads