[ §03 ] Director / Județ

Cluj

132.825 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2966210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2318622—Activități de asistență medicală specializată2.5724941—Transporturi rutiere de mărfuri2.4227112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.1508559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.9856201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7744711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7588623—Activități de asistență stomatologică1.7014120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5444100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.4976910—Activități juridice1.4927311—Activități ale agențiilor de publicitate1.4646920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4576622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4084932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.3746820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2940150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.2377020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2259622—Activități de tratament și înfrumusețare1.215
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
MAPAMOND IMP EXP SRL2894578
LA PESCARIE SRL22943799
ASGA MED S.R.L.18395205
TODERAS IMPEX SRL4750412
GEDAI CONSTRUCT SRL24126384
RAISA - REBECA DESIGN S.R.L.-D.43299756
TOP TAXI RED S.R.L.49617328
URSA MAJOR ART S.R.L.50495372
CENTRAL ECOHEATING S.R.L.41738278
MARISELA SRL17884491
ECOWATER PROJECT S.R.L.49276786
LC VALIROM CONSTRUCT S.R.L.40715470
INTEL POLITIK S.R.L.50781706
GRANIMET RENT S.R.L.46834039
FECHETĂU COOPERATIVA AGRICOLĂ32953226
INARITATTOO S.R.L.49494381
SIB CARRIDE S.R.L.40751007
ALIN & RAREŞ INOVATIV S.R.L.44483187
AGROMIXT IMPORT EXPORT SRL2874562
FIN AVANTAJ CONSULTING SRL22238438
GOOD TAXI SRL32911620
AGELESS S.R.L.48431547
TFELIGHT S.R.L.48683501
VEROVE BEAUTY S.R.L.44193590
CRIDA CHARS SRL36995135
TABERE SKI FUN S.R.L.42825445
WHATSUPPORT S.R.L.43604671
SV IMOBI ONLINE S.R.L.42662879
AIDAMIR TAXI SRL35750250
GIFT DECOR S.R.L.17395720
Firme din Cluj - 132.825 companii active | SRLeads