[ §03 ] Director / Județ

Cluj

132.822 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.3016210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2378622—Activități de asistență medicală specializată2.5704941—Transporturi rutiere de mărfuri2.4227112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.1508559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.9886201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7694711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7608623—Activități de asistență stomatologică1.7014120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5414100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5006910—Activități juridice1.4897311—Activități ale agențiilor de publicitate1.4646920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4576622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4084932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.3716820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2930150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.2377020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2289622—Activități de tratament și înfrumusețare1.217
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
BUKLA ATELIER S.R.L.43959844
ANGY CONSULTING S.R.L.48905098
OLIVER DINAMIC TRANS S.R.L.41164329
CREATIV NORD S.R.L.17977728
MANSI PROTECT S.R.L.25805669
MIRUG SOFT SRL5506948
INSTALLINE ENGINEERING S.R.L.45608912
EOSAN COMCONSTRUCT SRL6541854
OSC INVEST SRL32455370
CLASSIC CLOUD SRL37945330
GALAXYTAX SRL28261995
BIG STAR CAST S.R.L.46436793
FREYA-INC S.R.L.50807199
SCHURGERSHEALTHCARE S.R.L.49591139
DARMIRA AUTO SRL29724788
PALM PROIECT SRL33769389
EDITH VISION S.R.L.42863430
TRAFIC GOLD S.R.L.46541209
OVIRAN TAXI SRL29636643
VERICU DELIVERY S.R.L.47018756
OPEN SKY PRODUCTIONS SRL29392778
PROVISUALARTS ENTERTAINMENT SRL35119188
SUBLIM DESIGN SRL21813693
DELIVERY BOYS S.R.L.41565258
SONORENT S.R.L.32803865
MANU DRIVE SRL29305208
FITADIGYM S.R.L.40475025
LIVSPEED TRANS SRL33719542
TUDOR DOWNTOWN INVEST S.R.L.40418631
ESBI SERVIZI S.R.L.50696619
Firme din Cluj - 132.822 companii active | SRLeads