[ §03 ] Director / Județ

Cluj

132.822 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.3036210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2398622—Activități de asistență medicală specializată2.5714941—Transporturi rutiere de mărfuri2.4227112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.1518559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.9886201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7694711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7608623—Activități de asistență stomatologică1.7024120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5414100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5006910—Activități juridice1.4897311—Activități ale agențiilor de publicitate1.4646920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4576622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4084932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.3716820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2930150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.2377020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2289622—Activități de tratament și înfrumusețare1.217
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
PROMARKETY AGENCY S.R.L.50015709
NEXTSOFTDATA COM S.R.L.43417657
KINETODIRECT S.R.L.45225895
GRANDEVAL S.R.L.47507558
EXCELUCAS SRL37121265
O & N CONSULTING SRL14709410
CCC NEW PROJECT S.R.L.42877975
IMOURBAN SRL37718019
CRED ASIG OPTIM S.R.L.40042145
MAXSIALTELE S.R.L.43152487
BAKOS COMPANY SRL24467900
SPECIAL VIBE SRL35785097
CUIBUL CU PAPUCEI S.R.L.43088198
PETRUSERV S.R.L.17976234
NEW HORIZONT SOLUTIONS S.R.L.41414794
BAZIL TAXI S.R.L.24934290
TRANSILVANIAN TEXTILES SRL16396786
FANGEC SAPORI SRL34992108
SAMY & AMA CONSTRUCT S.R.L.41118268
CRIS DREAM TIM S.R.L.33426747
NAPEVAL S.R.L.48386934
GRIHORMED SRL19229375
JOANN ENTERTAINMENT S.R.L.35217011
DOEMI COMPROD SRL9256062
PITRICON SRL13010308
PUR OXIGEN S.R.L.16482259
QUANTIC TRAVEL S.R.L.47612863
SRS MANAGEMENT S.R.L.33217643
PAVLOVA S.R.L.49662140
CLAR CARM SRL31124556
Firme din Cluj - 132.822 companii active | SRLeads