[ §03 ] Director / Județ

Cluj

132.884 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.3196210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2548622—Activități de asistență medicală specializată2.5734941—Transporturi rutiere de mărfuri2.4227112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.1508559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.9904711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7636201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7558623—Activități de asistență stomatologică1.7044120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5344100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5096910—Activități juridice1.4897311—Activități ale agențiilor de publicitate1.4666920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4576622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4104932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.3566820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2930150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.2377020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2309622—Activități de tratament și înfrumusețare1.224
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
P&D PRO BUSINESS SUPPORT S.R.L.38618689
VTR PROFESSIONAL GROUP CONSTRUCT S.R.L.43943147
PRO CONCRETE S.R.L.17511352
NICU SÎRBU FITNESS S.R.L.44786792
SMN SIMINA TAXI SRL29852655
AF-MEDIA SERVICES S.R.L.44745059
PORTOGEL IMPEX S.R.L.8853950
CPR TRANS SRL23688171
ART BRODECOR SRL36119917
DARGO ART S.R.L.25157176
KYRALEX SRL32459967
PAJZS SOFT S.R.L.45260485
HANDRU REAL ESTATE S.R.L.42805685
AS BUILD CONSULTING S.R.L.38677740
ADALINE SWEET & CANDY S.R.L.39586321
LUCACELART S.R.L.45204833
MMD SMART SERV TAX S.R.L.44052524
ACFAMEDIA SRL35902740
CMPV CONCEPT S.R.L.48873603
ADOOR RETAIL S.R.L.48109526
CRISTINA BRAD DESIGN S.R.L.36631762
SKY FINACIAL.NET S.R.L.45345220
KLINGER MIRAGE SRL32010290
LIMES ADVERTISING S.R.L.18513777
ATELIER BMBA S.R.L.49775328
DOMISAR STAR S.R.L.45069117
BDK CONSTRUCT SRL21833895
MA ESTET CLINIQUE SRL29990100
SANDVAL COMIMPEX SRL5841373
BLUE PARTS SOLUTION S.R.L.44115967
Firme din Cluj - 132.884 companii active | SRLeads