[ §03 ] Director / Județ

Cluj

132.951 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.3346210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2828622—Activități de asistență medicală specializată2.5744941—Transporturi rutiere de mărfuri2.4217112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.1498559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.9924711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7646201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7328623—Activități de asistență stomatologică1.7064100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5244120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5196910—Activități juridice1.4897311—Activități ale agențiilor de publicitate1.4676920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4576622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4134932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.3466820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2937020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2390150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.2389622—Activități de tratament și înfrumusețare1.233
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
ILIE TRANS SRL7096275
PANO CONSULTING S.R.L.27930374
ARISLIM S.R.L.50050560
MLC INVEST SRL14740572
TIGER BODY FIT S.R.L.49664290
STANGIL S.R.L.50622824
UAU CERAMICS S.R.L.43285530
FILHIDRO CONSTRUCT S.R.L.42250096
ANDASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL37475289
ONE RENT COMMUNITY S.R.L.46852213
DASIMO SERV SRL29475520
PREVENTIE CERCETARE SI LONGEVITATE S.R.L.49850209
CANTABILE ART S.R.L.40640700
ABSOLUT IMPEX S.R.L.5227307
LADIKOBOLT SRL35217003
INNOVO BIZ SRL35922321
NICO & MAIA FASHION SRL29990224
GHERA TAXI SRL33622050
LEAD SOLUTIONS IN CONSULTING S.R.L.43175863
SESEME S.R.L.50767051
ALEX & ZOLTAN S.R.L.41317350
D & G FURNITURE DESIGN S.R.L.46066453
BOTIDAS FOREST S.R.L.42641191
ROMINTEGRA S.R.L.50837009
MARYBOLD S.R.L.44492568
GEOMINART PRODCOMIMPEX S.R.L.8815689
HIPATIA SRL19025898
SPORTPASS S.R.L.49619019
HAP SERVICONT S.R.L.14660775
SABERT TRANS SRL33178609
Firme din Cluj - 132.951 companii active | SRLeads