[ §03 ] Director / Județ

Cluj

132.951 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.3346210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2828622—Activități de asistență medicală specializată2.5744941—Transporturi rutiere de mărfuri2.4217112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.1508559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.9924711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7646201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7328623—Activități de asistență stomatologică1.7064100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5254120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5196910—Activități juridice1.4897311—Activități ale agențiilor de publicitate1.4686920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4576622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4134932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.3466820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2937020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2390150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.2389622—Activități de tratament și înfrumusețare1.234
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
BUSINESS RESIDENCE INVEST S.R.L.40014188
SATUL VERDE S.R.L.50869590
FOOD PARTY CATERING S.R.L.40787000
FINE SOLUTIONS PROFESSIONAL S.R.L.49574499
ELICONT SRL23074899
AGILEEO VALUE S.R.L.47378526
TSM NEW PROJECT SRL30175896
POP PACURAR SOCIETATE IN NUME COLECTIV209784
QUANTIZE S.R.L.48719265
WAKEZ HEALTH TECH ECOSYSTEM S.R.L.46358350
IRON WELDING S.R.L.42414709
REACHBERRY S.R.L.50528950
ACCIO ART S.R.L.39989391
A.C.SKINTHERA S.R.L.47267285
COMANA MAGAZIN MIXT S.R.L.245892
DUB SERVICII PROFESIONALE SRL22791887
A&C COMPUTERS S.R.L.15699439
ADIVISION S.R.L.16189659
V M CONSULTING SRL21516374
TAD MAISON IMOB S.R.L.41135544
GAMA PARTY SRL18802015
PINMARK SERVICES S.R.L.44682856
ETHERIAN SRL35740893
LORBERA CONCEPT S.R.L.40678690
OVITERRA S.R.L.38966365
LINA ROSCA PHOTO S.R.L.40897798
FORT SUPER IMPEX SRL5058887
SNAPSHIP3D S.R.L.50179965
REGARD STUDIO S.R.L.50758606
AGRO ECO FOOD S.R.L.39324037
Firme din Cluj - 132.951 companii active | SRLeads