[ §03 ] Director / Județ

Cluj

132.951 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.3346210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2828622—Activități de asistență medicală specializată2.5744941—Transporturi rutiere de mărfuri2.4217112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.1508559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.9924711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7646201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7328623—Activități de asistență stomatologică1.7064100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5254120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5196910—Activități juridice1.4897311—Activități ale agențiilor de publicitate1.4686920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4576622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4134932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.3466820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2937020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2390150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.2389622—Activități de tratament și înfrumusețare1.234
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
FLIODA PROD SRL7055410
PAB MONTAJ DESIGN S.R.L.42306510
AUTOKROM INVEST S.R.L.47694065
PRODATE CONTROL S.R.L.40436450
COLT DE FOLCLOR S.R.L.48501537
RELSAN SERV SRL31292355
B & D AXEL SRL18415426
ANETAFRUIT & VEGGIE S.R.L.43842860
KINGO COM S.R.L.6524381
CENTRUL DE FORMARE IN MEDICINA FUNCTIONALA SI A MEDIULUI S.R.L.49716127
MVA POTAISSA HEALTHCARE S.R.L.32072200
SIMPLE PATH S.R.L.47009731
ALEX SERV SP-VERZI S.R.L.50119173
ARKEDEN VILLAGE S.R.L.44704792
GRANDBOY S.R.L.50845150
TAD PRODSERV S.R.L.5547948
PIPE WORKS SERVICES S.R.L.40794083
SOUTACHE BY SILVIA SRL-D36774568
ADAMO INSURANCE BROKER CHOICE S.R.L.47818490
TOMA NECREDINCIOSUL S.R.L.46209022
SOUND BY RAMONA LOBONT S.R.L.47168567
REAL BID CARS S.R.L.46715666
NAPOCA PLANNING SRL37194453
V&G PARKSAFELY S.R.L.40758897
AUTONEL TRACTĂRI S.R.L.44062226
YANG MOOD TERAPY S.R.L.41396833
HORIZON CONSTRUCTION AFL S.R.L.46076937
WGR STUDIO S.R.L.43711627
CUBANA HOME & DECO S.R.L.49858326
CADOU CU SUFLET SRL31178050
Firme din Cluj - 132.951 companii active | SRLeads