[ §03 ] Director / Județ

Cluj

132.979 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.3446210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2938622—Activități de asistență medicală specializată2.5744941—Transporturi rutiere de mărfuri2.4197112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.1508559—Alte forme de învățământ n.c.a.1.9924711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.7666201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)1.7218623—Activități de asistență stomatologică1.7064100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5304120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.5136910—Activități juridice1.4897311—Activități ale agențiilor de publicitate1.4686920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4576622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4134932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.3386820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.2947020—Activități de consultanță în afaceri și management1.2400150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.2389622—Activități de tratament și înfrumusețare1.236
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
FODOR BUILDING S.R.L.48739408
MDI INSTALAŢII S.R.L.34668935
STAR TRANSILVANIA AGENCY S.R.L.41508325
SMARTGEN INSTALL S.R.L.45147649
ELECTROMODUS MAR S.R.L.29532111
BIAMARASIG SRL35955612
INOPACT S.R.L.35974622
TRADITIONAL STUFF SRL34757617
RELLY MOB SRL23569030
PASLENA SRL29381990
CU DELIVERY S.R.L.48746014
EUROBUSINESS PARTNERS S.R.L.37454332
PROFESSIONAL PASSION S.R.L.42260294
DIAFRIG IMPEX SRL250732
MABSOFT S.R.L.50269839
HAR ANDRA S.R.L.2874040
JACK DAW STUDIO S.R.L.45866458
ENERGO TRANSFER GROUP S.R.L.45299990
TELESTO STRATEGIES S.R.L.49066504
KAI SHOP S.R.L.47737387
360 QUOVADIS SRL14040862
DORXANDRA BAI S.R.L.41126031
AGAPE BDGAL S.R.L.39850430
VD MARKETING SOLUTIONS S.R.L.43510976
R BUSINESS CONSULTING S.R.L.21850420
DANRIDE & SAFE S.R.L.50925682
I SEI SOLUTII INTELIGENTE SRL15686749
SOULSEARCH STUDIO S.R.L.42311363
BRUMAREASA S.R.L.15370630
EXPERT PROJECT MANAGEMENT S.R.L.40180679
Firme din Cluj - 132.979 companii active | SRLeads