[ §03 ] Director / Județ

Cluj

138.567 companii înregistrate în județul Cluj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă3.2336210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)3.2128622—Activități de asistență medicală specializată2.6014941—Transporturi rutiere de mărfuri2.5388559—Alte forme de învățământ n.c.a.2.2737112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea2.2616201—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)2.0914711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.8328623—Activități de asistență stomatologică1.7254120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.7204932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale1.5807311—Activități ale agențiilor de publicitate1.5376910—Activități juridice1.4874100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.4876920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.4759602—Coafură și alte activități de înfrumusețare1.4426622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.4226820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.3484791—Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat1.2700150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.267
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
MM COMPLET CONFECŢII TEXTILE S.R.L.46302619
MOLDO R & L SRL22411880
TOPOCAD S.R.L.14952451
FOCUS PRO IMOB S.R.L.44870035
GUSTORAZ S.R.L.46482641
NOAHEZRA S.R.L.42605334
DDAWELDING S.R.L.48974845
TEHNISOL S.R.L.18513823
QUANTUM OUTLET SRL36410664
COROJAN S.R.L.24202406
GOLDTEX CREATION S.R.L.39652921
CARONATI EXPRES SRL37994901
HUNKRAFT RESTORING SRL-D37615250
ROBIC`S SOFTWARE S.R.L.47312041
SAY BEAUTY NAILS & HEALT S.R.L.47727367
RACKOMMUNICATIONS S.R.L.45627868
CREATIVE CONCEPTS & MORE SRL36208267
AMCO TEXTILE SOLUTIONS S.R.L.37486385
EYEBROW PRO S.R.L.47772457
CABANA BERG S.R.L.43423551
ATLAS FILMS S.R.L.44528483
LOGIC VR S.R.L.46663478
FENESTELLA INTERNATIONAL SRL33699135
ASCET STUDIO S.R.L.49133239
DAS CREATIV MANAGEMENT SRL33346796
TAXI SNOW S.R.L.43943201
SANITECH CONSULTING S.R.L.49340048
MVGPRO DESIGN S.R.L.36555380
AGRO MARKET EXIM SRL6063768
MARKERA STORY S.R.L.41291659
Firme din Cluj - 138.567 companii active | SRLeads