[ §03 ] Director / Județ

Constanţa

83.057 companii înregistrate în județul Constanţa.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.5754933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.2380111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.7894941—Transporturi rutiere de mărfuri1.7145520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată1.7008622—Activități de asistență medicală specializată1.5106920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.3155611—Restaurante1.2914100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.2536622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.2454712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1.0767112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.0366820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.0049621—Activități de coafură și frizerie8579900—Activități ale organizațiilor și organismelor extrateritoriale7465630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor7468559—Alte forme de învățământ n.c.a.7378623—Activități de asistență stomatologică7346910—Activități juridice7119531—Repararea și întreținerea autovehiculelor671
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
MARIAN SI LAURA ASF13779043
AS OVIS PALAS13779086
PAROHIA SINOE13787321
PAROHIA LIMANU13787330
BAR ASF13787348
COSMIN ASF13787356
DARFEM ASF13787364
SINDICATUL LIBER MAMAIA13787372
ASOCIATIA SPORTIVA "OLSBOY VOINTA"13787992
ASOCIATIA "SALOM MINISTRIES"13788009
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR.31813791462
FUNDATIA PENTRU NAVIGATORI SFANTA MARIA13791470
ASOCIATIA DE PROPRIETARI BLOC TD4A, SC.A13791497
NICA ANICA ASF13791500
VALENTINO ASF13791519
ASOCIATIA DE PROPRIETARI BLOC D,E3,F1,F713794817
ASOCIATIA DE PROPRIETARI BLOC L76 SC.C13794825
BIO-TERRA ASF13794833
ASOCIATIA COPIII SOARELUI13794841
TITAN ASF13794868
SINDICATUL LIBER SILOZ CIMENT CONSTANTA DANA 68 PORT13797228
LIGA OFITERILOR RADIOTELEGRAFISTI SI RADIOTELEFONISTI PROFESIONISTI DIN PETROMAR CONSTANTA13797236
FOCSA ASF13804180
ASOCIATIA DE PROPRIETARI IRISULUI13804198
ASOCIATIA DE PROPRIETARI GHIOCEILOR13804201
CHIRIAC ASF13804210
FUNDATIA "CENTRUL DE MEDICINA TURISTICA MAREA NEAGRA"13805371
ASOCIATIA DE PROPRIETARI SPERANTEI 23-BLOC 40 SC.C13810777
ASOCIATIA DE PROPRIETARI BLOC D313810785
FUNDATIA ARTA CONSTANTA13810793
Firme din Constanţa - 83.057 companii active | SRLeads