[ §03 ] Director / Județ

Constanţa

87.011 companii înregistrate în județul Constanţa.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.7374933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.2020111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.8584941—Transporturi rutiere de mărfuri1.8025520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată1.7768622—Activități de asistență medicală specializată1.5326920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal1.3175611—Restaurante1.2876622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.2524100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale1.2217112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea1.0826820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate1.0764712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare1.0489621—Activități de coafură și frizerie8504120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale8205630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor7898559—Alte forme de învățământ n.c.a.7659900—Activități ale organizațiilor și organismelor extrateritoriale7368623—Activități de asistență stomatologică7276910—Activități juridice694
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
SCHELĂ SRL20920632
DRAFT MEGA CUB S.R.L.46984575
LSD TRANS ACTIV CONSTRUCT S.R.L.46905580
LYD TOP CONSTRUCT SRL36957000
MTM SOLUTIONS HUB S.R.L.50920405
MICI PE JAR S.R.L.47090271
GIS PANELS S.R.L.33777900
ERSAN MAKINA S.R.L.45583397
MIOZEN KIDS S.R.L.16498026
CONPRESS GROUP SRL4129866
PROD SERV COM2408970
TELEGRAF ADVERTISING S.R.L.6742971
SOCIETATEA DE CONSTRUCTII,INSTALATII SI MONTAJ (S.C.I.M.) SA1867176
PORT CLEARANCE S.R.L.48693700
EVO TRITERRA S.R.L.5998395
LEVANTIN & COMP S.R.L.45671049
PROMOTION SRL3251392
MISTRAL VOYAGE SRL4684025
ZAMFIR CENTRO SRL37431835
DOR SERVICE SRL2749446
ARMACAR BIO DIVERS SRL31887647
D&G PROCONSTRUCT S.R.L.50645992
DOMENIILE VITICOLE - DR. PUSCA S.R.L.21649850
SEBASTIAN TRANS S.R.L.23483249
VITAL LEVEL S.R.L.47066494
DECU URBAN KONSTRUCT S.R.L.40950689
CEI PATRU FANTASTICI S.R.L.43202542
CENTURION TRANSCONSTRUCT S.R.L.16278926
PANFRUCT SRL10694929
PETROGRUP SRL11588136
Firme din Constanţa - 87.011 companii active | SRLeads