[ §03 ] Director / Dolj

Mun. Craiova

14.830 companii înregistrate în Mun. Craiova, județul Dolj.

[§03.01]

Industrii

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.1028622—Activități de asistență medicală specializată1.7739499—Activități ale altor organizații n.c.a.1.6174711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun9796622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări9206720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii8206910—Activități juridice7208623—Activități de asistență stomatologică6777112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea5914941—Transporturi rutiere de mărfuri5479133—Alte activități asociative n.c.a.5026920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal4734932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale4596210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)4258559—Alte forme de învățământ n.c.a.4074100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale3754771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei3759621—Activități de coafură și frizerie3718690—Alte activități referitoare la sănătatea umană3505320—Alte activități poștale și de curier347
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
TYANY IMPEX SRL8545321
AURYLO CONSTRUCT S.R.L.42986905
PROEXPRES ALY SRL31177160
TRIMAR DEVELOPMENT S.R.L.46599502
VULSE RESIDENCE S.R.L.45185430
CELEBRE S.R.L.15613291
PLOSCI LOUD S.R.L.45462514
AMARIS PROPERTY S.R.L.47836267
ANDRES ROB CONSTRUCT SRL26270601
FISCAL SYSTEMS SRL23996074
MARPOP MRU S.R.L.49638835
TUDDENT S.R.L.48563882
ALIDENT SRL15614807
LAURA & VIVI STIL S.R.L.40174367
MEDICESS S.R.L.45024867
LISMAR PUB S.R.L.48578298
ECHIPA INIMII S.R.L.46533893
EMOTRIX SRL38235365
DERMARESEARCH CLINIC S.R.L.46462199
UDREA SIG ASISTENT IN BROKERAJ SRL33976880
LDF TRAVEL S.R.L.48838533
SMILE KTY S.R.L.48518202
AGROMANIA DE SUD S.R.L.43292936
ECSTRATEGY SRL35619841
AUTOTEST SORIN SRL28992561
PEBO FROST S.R.L.40136495
DENTALSCHLAU S.R.L.44764468
ZEN UP SRL36404166
BETONMISCHER S.R.L.40261102
DAMIR IMPEX S.R.L.9850340

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Craiova →

Firme din Mun. Craiova, Dolj - 14.830 companii | SRLeads