[ §03 ] Director / Dolj

Mun. Craiova

14.699 companii înregistrate în Mun. Craiova, județul Dolj.

[§03.01]

Industrii

4933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.1328622—Activități de asistență medicală specializată1.7619499—Activități ale altor organizații n.c.a.1.6154711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun9436622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări9156720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii8196910—Activități juridice7208623—Activități de asistență stomatologică6747112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea5824941—Transporturi rutiere de mărfuri5279133—Alte activități asociative n.c.a.5026920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal4706210—Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)4304932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale4194100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale3908559—Alte forme de învățământ n.c.a.3879621—Activități de coafură și frizerie3714771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei3615320—Alte activități poștale și de curier3417411—Activități de design industrial și vestimentar340
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
OVIDIU SPERILA SI ASOCIATII - SOCIETATE CIVILA DE AVOCATI37590822
SUPECO INVESTMENT SRL - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT37598850
CABINET TEHNICA DENTARA STOICA MARIAN NICOLAE37599040
BARBU GEORGETA DANA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE37610946
TRENDY ONE SRL - PUNCT DE LUCRU37626004
ILIESCU CĂTĂLINA SIMONA - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE37635177
CLIMA VIORICA - AVOCAT STAGIAR37636075
MÎRŞU KATIUŞA - EXPERT CONTABIL37636180
ASOCIAŢIA PĂRINŢII PENTRU MILENIUL III37637518
DOLJ CONSTRUCT SRL - PUNCT DE LUCRU37647090
CABINET GINECOLOGIE - CODREŞ BERTINA37671250
ASOCIAŢIA START PENTRU FORMARE37674427
ASOCIAŢIA TRANSFUZIA CRAIOVA37695900
FLORESCU MIHAI TRADUCATOR AUTORIZAT37708198
OLTEANU STAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ37717480
MARIUS ILEANA COM S.R.L.37748079
CABINET ORTOPEDIE - TRAUMATOLOGIE DR. PRICA CLAUDIU-ŞTEFAN37752312
SC EURASIA SHOP SRL -PUNCT DE LUCRU37753466
FIRST CARS AUTO SERVICE SRL37753997
BURADA SILVIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ37759485
ASOCIATIA SPORTIVA TENIS CLUB INGRID CRAIOVA37765711
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI TINERETULUI BL.C237765738
ASOCIAŢIA RUN4YOU CRAIOVA37766466
SOCIETATEA PROFESIONALA NOTARIALA PATRAU GHEORGHE37779318
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI BL.F4 Victor Papilian37796572
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI FRAŢII GOLEŞTI NR.2 BL.M18B37798123
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI BL.155D OLTENIA37798166
FLUERAN VIOREL - AGENT ASIGURARI DE VIATA37824435
BANCA TRANSILVANIA SA - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT37852354
SMART ID DYNAMICS SA - PUNCT DE LUCRU37859948

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Craiova →

Firme din Mun. Craiova, Dolj - 14.699 companii | SRLeads