[ §03 ] Director / Județ

Dolj

63.900 companii înregistrate în județul Dolj.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

0113—Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor3.0964711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun2.9964933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă2.3018622—Activități de asistență medicală specializată2.1589499—Activități ale altor organizații n.c.a.2.0040111—Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase1.7324941—Transporturi rutiere de mărfuri1.3506622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări1.2796720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii9058623—Activități de asistență stomatologică8657112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea8176910—Activități juridice7964100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale7384120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale6869133—Alte activități asociative n.c.a.6624771—Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei6080149—Creșterea altor animale6019621—Activități de coafură și frizerie5935630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor5626920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal553
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
CREATIO DEV SRL36695715
P.ALEXANDRA MED S.R.L.38667070
MASTER CAPITAN S.R.L.41164140
DAIO SMARTEH S.R.L.48202047
DFC SOLUTIONS SRL36395653
DELPANBOG SRL15230628
FINGROWTH S.R.L.43702327
MARBO DESIGN SRL36549639
BAS4 LUCK SRL37006150
SUDWASH TWO S.R.L.51009403
FP EXCAVĂRI S.R.L.46861696
MARIA MEMORIES ART SRL-D37292060
AGROMEC SA MURGASI2279930
THERAPY-MED S.R.L.37698760
CONSULT SIGNAL AGENT DE ASIGURARE SRL27143533
BODYESTETIC GLAMOUR S.R.L.46227991
VADER TOWER S.R.L.36687658
MOTORCARS GARAGE SRL30193710
ROSO AGRICULTURE S.R.L.42569657
NIK BAR PERISOR S.R.L.47354535
ELENDOR IMPEX SRL6662546
PREMIUM WOOD S.R.L.49135833
TUELV LTD S.R.L.49619302
EPSOFTWARE SRL-D32747013
SMR IULNIK S.R.L.45990900
FLOR MIT GHIDICI S.R.L.41786771
BETY & BETO S.R.L.48302739
LUCCIP CONSTRUCT S.R.L.33994259
PITPIDICU S.R.L.29325868
TFR COFFEE VENDING DISTRIBUTION S.R.L.42340113
Firme din Dolj - 63.900 companii active | SRLeads