[ §03 ] Director / Galaţi

Mun. Galaţi

10.457 companii înregistrate în Mun. Galaţi, județul Galaţi.

[§03.01]

Industrii

6720—Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii1.4624933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă9519499—Activități ale altor organizații n.c.a.7684711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun6946622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări6586629—Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii5598622—Activități de asistență medicală specializată5416920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal4857112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea4738623—Activități de asistență stomatologică4264941—Transporturi rutiere de mărfuri4204712—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare3946910—Activități juridice3944932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale3579621—Activități de coafură și frizerie3508559—Alte forme de învățământ n.c.a.3345320—Alte activități poștale și de curier3226820—închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate2969622—Activități de tratament și înfrumusețare2889130—Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural285
[§03.02]

Companii

DenumireCUI
LUPEA F. IONUŢ - TRADUCATOR31244145
ASOCIATIA "MASA ROTUNDA 13 - GALATI"31250040
BĂDUCĂ V. DANIELA - CABINET INDIVIDUAL DE AVOCAT31262486
ANDREI M. CARMEN-AURELIA - BIROU DE MEDIATOR31267408
IFTODE I. FLORICA - CABINET EXPERT31267971
VIERU C. SIMONA - TRADUCĂTOR31269573
ASOCIATIA DE PROPRIETARI NR. 20031276805
LUPUŞOARĂ I. ADRIAN - PERSOANA FIZICA AUTORIZATA31277363
ASOCIATIA COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA GALATI31291163
DĂNĂILĂ I. ANGELICA - CABINET EXPERT31298390
MUNTEANU D. SIMONA - INTERMEDIERI FINANCIARE31308745
SINDILE S. CRISTINA - TRADUCATOR31320307
ASOCIATIA AUTISM GALATI31320919
RADUCEA G. LAURA MIHAELA - TEHNICIAN DENTAR31342216
CHIPER V. DORA-MONICA - CABINET DE LIBERA PRACTICA DE TEHNICA DENTARA31343955
NUCĂ N. MIRELA - MEDITATOR31346218
ORGANIZATIA DE DESECARE SI DRENAJ "COTU VALENI"31349290
PÎRÎIANU D. VALERICA - CABINET INDIVIDUAL EXPERT CONTABIL31375027
VIZINTEANU Ş. DANA-CORNELIA - MEDIATOR31381517
PETRE N. LIVIA - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL VETERINAR31392753
IFRIM A. VERONICA - BIROU MEDIATOR31392761
CIOCAN A. IULIAN - CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE31392800
MĂRGĂRIT I. DOINA - BIROU DE MEDIATOR31392850
ASOCIATIA UMANITARA "PRO ADA - MI"31397424
ASOCIAŢIA FRIGOTEHNIŞTILOR ŞI CRIOGENIŞTILOR DIN ROMÂNIA31407005
ZAPIS G. ADELINA - TRADUCATOR31420187
ZANFIR I. ALINA-CRISTINA - AGENT ASIGURARI31432580
CABINET INDIVIDUAL DE AVOCAT - DAMIAN G. ANGELICA-VIRGINICA31438460
COSMIUC G. ANIŞOARA - EXPERT CONTABIL31439961
DEICHMANN SRL- PUNCT SECUNDAR DE LUCRU GALAŢI KAUFLAND31445211

Caută cu filtre avansate: firme din Mun. Galaţi →

Firme din Mun. Galaţi, Galaţi - 10.457 companii | SRLeads