[ §03 ] Director / Județ

Hunedoara

37.024 companii înregistrate în județul Hunedoara.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.1750150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.0994941—Transporturi rutiere de mărfuri9156622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări8574933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă6277112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea5829499—Activități ale altor organizații n.c.a.5714100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale5178622—Activități de asistență medicală specializată5094120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale4979621—Activități de coafură și frizerie4716920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal4695520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată4074932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale3984779—Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie3925630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor3840149—Creșterea altor animale3655611—Restaurante3640141—Creșterea bovinelor de lapte3608623—Activități de asistență stomatologică359
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
ASOCIATIA SPEOLOGICA ,,SPEOBRAD"34272514
MICLEAN L. VIOREL-GHEORGHE P.F.A.34278940
CĂTANĂ DANIEL-ADRIAN CABINET MEDICAL DE PSIHOLOGIE34284608
DR. DUMITRESCU IOAN-ILIE CABINET MEDICAL INDIVIDUAL34285441
ASOCIAŢIA ŞUVARA MĂRTINEŞTI34288766
OANA-CEZARA CUPEŢ - BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA34289087
ARAL M.T.B. SRL -PUNCT DE LUCRU34291478
ASOCIATIA " CLUB SPORTIV DYNAMIC LUPENI "34298042
POTCO IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ34299846
ASOCIAŢIA CASA NANDRU34300851
A.D.O.R.-ASOCIAŢIA DEMNITATE ONESTITATE RESPECT34301822
ASOCIAŢIA UNIVERSITARIA HUNEDOARA34302305
CAFORIO CRISTINA - CABINET DE AVOCAT34304705
TRADUCATOR POP V. VASILICA-ŞTEFANIA34304756
STÎNGĂ ALEXANDRU CRISTIAN - TOPOGRAF34306692
TFL TRANSILVANIA FOREST & LAND SRL PUNCT DE LUCRU BARU34307809
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DE BALNEOFIZIOKINETOTERAPIE ŞI RECUPERARE RUSAN ANDREEA BEATRIX34315836
ASOCIAŢIA MARE-MARE34317799
SIGEMO IMPEX SRL - PUNCT DE LUCRU DEVA34333212
NUCUŢĂ CĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ34333611
KELEMEN SZABOLCS-ROLAND34333840
ALDESA CONSTRUCCIONES SA MADRID SUCURSALA BUCURESTI - PUNCT DE LUCRU LĂPUGIU DE JOS34334625
ASOCIAŢIA ZAMBEŞTE MEREU34348876
FUNDAŢIA "FOR-GYM" FILIALA DEVA34351383
CABINET MEDICAL DR. PAVEL34353660
HĂRĂU MIRCEA-GEORGE - MEDIC INDEPENDENT34353805
ASOCIAŢIA DE PROPRIETARI NR.45434354614
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL - DR. ATODIRESEI ANCA34359000
ASOCIAŢIA HUNEDOARA PROSPERĂ34360780
ASOCIATIA SPORTIVA MAGURA PUI 201034395193
Firme din Hunedoara - 37.024 companii active | SRLeads