[ §03 ] Director / Județ

Hunedoara

37.035 companii înregistrate în județul Hunedoara.

[§03.01]

Localități

50
[§03.02]

Industrii principale

4711—Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun1.1760150—Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)1.0994941—Transporturi rutiere de mărfuri9156622—Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări8574933—Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă6327112—Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea5829499—Activități ale altor organizații n.c.a.5714100—Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale5228622—Activități de asistență medicală specializată5094120—Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale4929621—Activități de coafură și frizerie4716920—Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal4695520—Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată4084932—Transporturi terestre de pasageri, ocazionale3944779—Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie3925630—Baruri și alte activități de servire a băuturilor3845611—Restaurante3640149—Creșterea altor animale3630141—Creșterea bovinelor de lapte3608623—Activități de asistență stomatologică359
[§03.03]

Companii

DenumireCUI
ASOCIATIA CAR PARINGUL IFN53487684
CAMPUL LUI NEAG53488086
ASOCIATIA CAR PARINGUL IFN53488183
PUNCT DE LUCRU MHC BUTA53489952
PUNCT LUCRU ANINOASA53489979
ANTONIO DIVERS PROD - MAGAZIN 3063 PROFI -PUI53490523
SERVICE IMPLEMENTARE PRODUCTIE SA53490760
PUNCT DE LUCRU STR.FABRICII,FN- ORIAN INDUSTRY SRL53491405
D A MAKEITSIMPLE SRL - PUNCT DE LUCRU DEVA53492982
APICOLA PETROSANI53493317
ECO STRUCTURI SRL - PUNCT DE LUCRU PETRILA53493562
ECO FRIGOTEHNICA - PUNCT DE LUCRU LUPENI53494452
TIRIPLICĂ CRISTIAN PFI53494487
PUNCT DE LUCRU PUI53495288
SC TOTAL COMISIONARY SERVICES SRL - PUNCT DE LUCRU DEVA53495318
VLADYX WORLD-PUNCT DE LUCRU BAR SIMERIA53495946
HOTEL SPATII CAZARE53496143
RESTAURANT53496208
PUNCT DE LUCTRU PETROSANI, STR LUNCA NR.4253496267
BRINDUSAN DANIEL OVIDIU I.I.-COAFOR HATEG53496470
SC ELIT SRL53496674
SUPERBET RETAIL S.A.- PUNCT DE LUCRU PETRILA 0253496712
SUPERBET RETAIL S.A. - SEDIU SECUNDAR DESEMNAT53496763
PUNCT DE LUCRU VATA DE JOS53496828
PUNCT DE LUCRU BAIA DE CRIS53496917
MAGAZIN BRAD53497009
PUNCT DE LUCRU PETROSANI, STR. LUNCA NR.4253497017
FARMACIA SF. PARASCHIVA -VATA DE JOS53497190
PRODCOM IMPEX AURORA SRL53497262
FARMACIA SFANTUL ANTON OFICINA RIBITA53497335
Firme din Hunedoara - 37.035 companii active | SRLeads