[ §03 ] Director / CAEN 4120

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Companii cu cod CAEN 4120 din România.

DenumireCUI
REVAS FAMILY GROUP S.R.L.46765613
COAMA SERVICII SRL5121011
FOTONIC GROUP S.R.L.49715296
IAHIM DALV CONSTRUCT SRL35238138
VEST BLF CONSTRUCT S.R.L.39196329
DV NICOLAS&TEO S.R.L.44664361
DESIGN ANDIMARCONSTRUCT SRL37748133
LARY TEAM CONSTRUCT S.R.L.34398742
DEEA & GEO STAR CONSTRUCT SRL30935711
ALL CONSTRUCT INT S.R.L.42182080
LEOGAB INDUSTRIAL S.R.L.48061134
CASA ATLANTA S.R.L.43312669
PRIVASCOM GLASS S.R.L.44196520
ADI GROUP CONSTRUCT 83 S.R.L.40279495
VARGA ZAL BEST CONSTRUCT SRL36911282
RADBUILDING&REPARATUREN SRL38084114
NAVAJO TAS S.R.L.38459214
MIRALI CONSTRUCT SRL21631721
LICĂ ALEX COS CONSTRUCT S.R.L.39962930
BETONDAB CONSTRUCT S.R.L.45813305
BARABAS RESIDENCE S.R.L.42608519
TIMOFTICA HOME CONSTRUCT S.R.L.45527400
PROFI STONE STRUCTURE SRL35561111
VAMSTA CONSULT SRL38162999
MESERIAŞII CASEI TALE S.R.L.44550545
GABART STYLE DESIGN S.R.L.40046465
INNOVAZIONE SERRAMENTI S.R.L.44800650
SIMONEAC GENERAL SERVICES S.R.L.48714659
BABSTONE EUROCONS S.R.L.45504261
D.R.-TALOS & CO ARDELEANA S.R.L.3359298
Firme pentru Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale - CAEN 4120 | SRLeads