[ §03 ] Director / CAEN 4120

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Companii cu cod CAEN 4120 din România.

DenumireCUI
SIGMA INVEST CONSTRUCT SRL24880247
FORTUNA CONFORT SRL27784325
MIRAL REZIGROUP S.R.L.39479171
SOIMUL BIRGAULUI SRL 29727350
BONTUR-PROSERVICE S.R.L.39856603
CASTRUM INVEST S.R.L.39287354
SINED CLEAN SRL28139271
NEDAV CONSTAR 2012 SRL30151218
QUICKFIT PREMIER AUTOPARTS S.R.L.40783491
URBANO REAL CONSTRUCT S.R.L.38801383
INTELLIGENT PROTECT GROUP SRL36562930
GAMA INVEST SRL22454288
VALIN CONSTRUCTION PROJECT SRL33388805
VELICA MUR COMPANY SRL3793016
CĂRĂBUŞ GRUP CONSTRUCT SRL21698551
GRAD BUILDING S.R.L.10961287
STRUCTOFORM CONSTRUCT S.R.L.41394000
DNC ALEINA GRANDE S.R.L.40927716
ESTETIC CONSTRUCT SERVICE SRL25621658
ŞTEFĂNUŢ&DARIA SRL33163691
GAMA DISTRICONS S.R.L.18159956
MILCONSTRUCT TOTAL S.R.L.18189582
TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L.25074011
ELCO TRADE S.R.L.15083845
TOPZONE GROUP CONSTRUCT S.R.L.40490238
RCC ROLAND CORP CONST S.R.L.42824865
MAXIM SRL9062759
FLOREAN TRUST DRAGOMIRESTI SRL18499770
ANTRO IMOB SRL37006207
SABCONST WORLD S.R.L.39349694
Firme pentru Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale - CAEN 4120 | SRLeads