[ §03 ] Director / CAEN 4711

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Companii cu cod CAEN 4711 din România.

DenumireCUI
SOFDANMOB S.R.L.39744049
SONIDO SRL23670581
BOCRIS COM SRL4240103
NEAGORA SRL12813651
RĂZVAN VOIAJOR S.R.L.40786145
ALEX VIO SRL15038810
KOKETTE SRL11773770
DIONISOS ALIMENT SRL25851495
CRISTIANA BELL SRL30203945
RODE MAR DISTRIB SRL33628878
ELITA CONSTRUCT SERVICE SRL5229766
JOLIE FEMME DISTRIBUTION SRL34866649
LAVINEX TRADE SRL7498507
HILLDEGARD MARKARTH S.R.L.47529475
COOPERATIVA DE CONSUM - CONSUMCOOP STREHAIA SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 11604536
ALEX & FELIX & NADIA S.R.L.43695190
PROFI COMIMPEX SRL1279940
EMC INDUSTRIES SRL33388112
EXCELENT ANASTASIA SRL25559114
ELIRIA PRODCOM - IMPEX SRL5632784
OLMA TRADE S.R.L.6533800
ALIMIX S.R.L.3859188
MARIJNE SRL23367465
LKSM SMART SOLUTIONS S.R.L.43940337
MARISSA & ROBY S.R.L.38813370
CONSUMCOOP ROEŞTI SOCIETATE COOPERATIVĂ2552770
OZOREANU SRL29849005
ALEX FAST SHOP SRL36111620
ANA SERV 2003 S.R.L.15297520
MSC MARKET S.R.L.47472930
Firme pentru Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun - CAEN 4711 | SRLeads