[ §03 ] Director / CAEN 4711

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Companii cu cod CAEN 4711 din România.

DenumireCUI
COFFEE CORNER SERVICES SRL - SEDIU SECUNDAR53827719
CRISION MILENIUM MARKET SRL53840211
AIRAM MINISA SRL53840424
CONCEPT BRAGADIRU S.R.L.53840076
ANEGRIT MAN TRANS SRL - PUNCT DE LUCRU LIMANU53842018
LEOLA-COM SRL -PUNCT DE LUCRU CALEA NAŢIONALĂ NR.8953842042
LEOLA-COM SRL - PUNCT DE LUCRU STR.VÂRNAV NR.2253842840
LEOLA-COM SRL - PUNCT DE LUCRU CALEA NAŢIONALĂ NR.3253843218
LEOLA-COM SRL - PUNCT DE LUCRU PRIMĂVERII53843609
CRISTIAN-ANDREEA TDA SRL53843960
SC BRUTUS IMPEX SRL53844060
MAGAZIN53844078
S.C. AMADEUS ANDRO EVENTS SRL53844213
EVASTEF CONSTRUCT SRL53844671
INDISOR 2024 S.R.L. - PUNCT DE LUCRU SECUNDAR53844876
LA ANDREI EXPRES BUSINESS 201853845090
VELOCITA URBANA SRL53845405
DINU COMEXPO SRL53845952
DISCO BLUE MAR SRL53846044
MESTECANEAN DIVERS SRL (MAGAZIN DENSUS)53846150
MARY&SYMO UNIC SRL53846176
BETY TRADING COMPANY SRL - PUNCT DE LUCRU53846184
NOLITA STORE SRL - PUNCT DE LUCRU MANGALIA53847660
SC JINA SIB INVEST SRL53847686
BERATI DISCOUNT SRL - PUNCT DE LUCRU BALAUSERI53847716
ANDOS EXCLUSIV COM SRL - PUNCT DE LUCRU53848258
PROINVEST MARKET SHOP SRL - PUNCT DE LUCRU53848355
MAGAZIN SAT.ANDREIASU DE JOS,COMUNA ANDREIASU DE JOS,JUDETUL VRANCEA53848576
MAGAZIN53848649
UNICARM SUPERMARKET S.R.L. PUNCT DE LUCRU TASNAD53848690
Firme pentru Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun - CAEN 4711 | SRLeads