[ §03 ] Director / CAEN 4711

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Companii cu cod CAEN 4711 din România.

DenumireCUI
KRISZTA ERIKA SRL14852126
BEA PREST-CONSULTING SRL17180836
NEGO TAV PRODIMPEX SRL8555678
ATUU SRL16629628
VIDO EXQUISITE GROUP SRL23163350
UNIC EDYAD SRL18236145
EXCELENT COMSERV SRL4974096
COMPLICES COM SRL10998553
VLADIS VIF SPEED S.R.L.40758501
ELY & ANCA S.R.L.39250240
MMG GÂRBEA STORE S.R.L.47272648
MIRIXONO INC SRL36114090
TIFANNI TOUR PREST SRL15690103
SANDOR COMEX SRL484911
VITASEM-AGRO SRL3391825
TALULAH COM SRL26804424
ATI MOTOR SRL5179900
SANTHEO SRL1516299
LARMIRA COM SRL5972204
GEOLUM - DRAGFOR SRL16511508
NECTARIOS PLUS SRL29972643
VIOCOM SRL3217625
PERSISTENT JIM S.R.L.40785530
DANIVAS SRL15403206
DANY NICOL SRL6029855
AKMAT AUTO CENTER S.R.L.37281410
BORTA MINIMARKET S.R.L.45112144
LOCOMOTIVA COM SRL725823
STANCA MARKET SRL31264053
NIKI ROM IMPEX S.R.L.43151961
Firme pentru Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun - CAEN 4711 | SRLeads