[ §03 ] Director / CAEN 4711

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Companii cu cod CAEN 4711 din România.

DenumireCUI
HINOVEANU NYK ŞI ALY SRL35376777
TAHITI SRL11248819
TEODOREL S.R.L.44568933
ALEMARIUS COM S.R.L.33844480
MINNICH MERCYDORF SOCIETATE IN NUME COLECTIV1823897
CORIDONA SRL8940193
IVAICE BEST TEAM S.R.L.41050286
CARAMI S.R.L.1126938
TEO COM SRL5811968
SONYA RETAIL SRL30774747
UNIVERSUL-MAGIC SRL971968
ADI-MAN SRL2424150
RAM COD SRL17960505
SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM CRAIOVA2292637
LUMICOM MAGMIXT SRL33585297
MIFLEX COMEXIM SRL6778711
AG MONA IMPEX SRL9710702
LIREVTRANS SRL30242332
IULIA COMEXIM SRL6851928
EMMA 2000 SRL4444910
PREROCOM SRL3409280
MAGIC SHOP MARKET SRL38108620
SANEL COMSERV SRL738025
CARMINA PRODCOM SRL7334725
FULGUŢA AILENEI S.R.L.44128169
PRO CITY GRILL S.R.L.48577535
PALUC SRL14619245
FATUM WINE SRL34786159
LIVANA SAM GROUP SRL12752104
NICUMAR-VOX S.R.L.44567946
Firme pentru Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun - CAEN 4711 | SRLeads