[ §03 ] Director / CAEN 4711

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Companii cu cod CAEN 4711 din România.

DenumireCUI
ILLY ADRY ELLA SAN VAS S.R.L.42063950
GMR 2007 SRL37780452
MARIFLOR ROALMA SRL34248761
VAIDOVICI SRL16412768
IULIVIDAUR SRL18708817
ALSAGES S.R.L.31003449
CITIZEN VAPE S.R.L.40823405
APIS CENT SRL26912868
ALYB PRO EXIM SRL18618005
COM DOBMAR SRL7257940
PIESE MONDOMAG S.R.L.33969409
CESALB DISTRIBUTION S.R.L.38490520
LÂNGĂ CASĂ SERV IMPEX S.R.L.39810940
TRIFOIAS COM SRL8734339
CASUTA S.R.L.15874491
WORLDWISE INTERNATIONAL S.R.L.48095641
DRUS SRL14851295
CONSTRUCT DUMBRAVA S.R.L.16060890
SEVEN UP SRL950280
TARITA SRL2693663
MORELY SRL189954
LEADER FACILITY SRL33569704
CONNECT MAGAZIN S.R.L.49846879
CRISTIAN FOREST COM SRL5740840
ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL34864427
GRUNI S.R.L.17135002
EUXIN S.R.L.9720064
DWV ECO MARKET SRL36730669
MIT ALIM BRANDFORD S.R.L.43964930
PAPALUNA SRL18896133
Firme pentru Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun - CAEN 4711 | SRLeads