[ §03 ] Director / CAEN 4932

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Companii cu cod CAEN 4932 din România.

DenumireCUI
MAC INVENT S.R.L.37771209
TONU TAX SRL22985174
ANASTASIA TAXI SRL33005667
TUDYBDM CAB S.R.L.46705700
LORY TAXI UNIVERSAL S.R.L.38504064
ROVLAND RAV SRL33059500
GOING STRAIGHT SRL35794796
PROTON TAXI S.R.L.50549367
ICUGHENIA SRL38348810
EMI ROUTE EVOL S.R.L.42363850
DEIU-DUMI 24 S.R.L.47138019
EVELIN - PETRU & ALBERT TAXI S.R.L.40478374
NCT TAXI SRL33361044
VINCRIS TAXI S.R.L.43026780
TRĂIE S.R.L.38747560
GIN-NICO CAR S.R.L.40655395
BAGGER SILO CARS S.R.L.46410874
CRISTORE TAXI SRL36359014
TRANSBIM 2012 SRL29855864
NCF CAIUS TRANS S.R.L.45088283
AZURE BABILON S.R.L.46718336
KRONOS IMPEX S.R.L.1429770
STAR TAXI OFFICE S.R.L.46307047
AVROTAX SRL29710278
HISTRIA TAXI S.R.L.27020247
LIO TAXI SRL16463826
MIRANKCI S.R.L.24491568
ECOUL S.R.L.38795150
DELYOANA SRL29045825
ROLANDEMANUEL SRL36434582
Firme pentru Transporturi terestre de pasageri, ocazionale - CAEN 4932 | SRLeads