[ §03 ] Director / CAEN 4932

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Companii cu cod CAEN 4932 din România.

DenumireCUI
GGEDUARD SRL30280484
KAROLTAXIALISSIA S.R.L.44250742
CHARLIZE MARIE S.R.L.30300204
MONDOGALIA MARKETING SRL9937480
MIG DRIVE TAXI S.R.L.39858345
AZARENKA SRL 30326727
EDIMARFLO SRL31570508
RAZGENYMAR SRL33930859
ALECRY EXCLUSIVE S.R.L.40558376
MARCOMAR ASIG S.R.L.16798759
BUNDY BODO S.R.L.47826476
DIVERT ALIN SRL32396397
RADU GROUP S.R.L.15367502
TURIST TRANSFER BRASOV S.R.L.38503786
EDAS INVEST SRL19214587
TEO & YOYO S.R.L.29309633
TIGER ONE TRANS SRL29840189
PEPESE AGAT SRL37028841
DIS TOUR RIDE S.R.L.43302630
M. OTGON TAXI S.R.L.38890372
JEPCI CAB S.R.L.40806854
GABNIC & SAN SRL31062682
CRISTI SOV SPEED SRL33110093
DIA TOURING CONCEPT S.R.L.40601077
JRK TRANS WORLD S.R.L.38842189
TIMEEA TAXI SRL30435112
ROVTAXI SRL31461446
G & A TAXI S.R.L.48160901
CALIMERO NICU S.R.L.38438378
ARCADE TAXI SRL33125329
Firme pentru Transporturi terestre de pasageri, ocazionale - CAEN 4932 | SRLeads