[ §03 ] Director / CAEN 5611

Restaurante

Companii cu cod CAEN 5611 din România.

DenumireCUI
PAN RUSOVAN SRL12611970
CRISS SERV & CATERING SRL36130125
DIAMICO SRL11596694
RIOMED FAMILY SRL37956274
2FASTNET GROUP S.R.L.42955976
NEDJOY FOOD S.R.L.40772905
NEW PIZZA HOT SRL35241508
GAVRILOVICI CLEAR LINE S.R.L.45794050
DAILYBOX S.R.L.43082420
CASA POP SPD S.R.L.40187286
WATERSIDE RETREAT SRL18447916
BARNUTIU COM IMPEX SRL5927157
NECO METROPOL SRL1863620
SMOKEHOUSE S.R.L.39503164
MARRIAGE STAR SRL32277280
PIZZA INDUSTRY S.R.L.47623056
BETTY CATERING S.R.L.44356434
MEGA DAMIBERT SERVICE S.R.L.40657744
BRITISH STAR SRL21342073
AYRAN DONER KEBAB S.R.L.44204118
GRABIT FOOD S.R.L.42525529
NAVIS MARITIME SRL33849240
BRICKS AND BITES S.R.L.49783339
D&M JUNCU EFECT S.R.L.45215468
CASA NASULUI SRL32138037
MACO HOSPITALITY S.R.L.34045767
VATOS RESTAURANT S.R.L.41349971
VENTA COMIMPEX SRL65239
BISTRO ONE EVENT S.R.L.43975688
DANI EXPRES FOOD S.R.L.41568335

Caută cu filtre avansate: firme pentru Restaurante →

Firme pentru Restaurante - CAEN 5611 | SRLeads