[ §03 ] Director / CAEN 5611

Restaurante

Companii cu cod CAEN 5611 din România.

DenumireCUI
ORG AVANGARDE TOUR SRL27423525
CHICKEN DEEA COMPANY SRL30731835
REGA CARPAO SRL27079163
ELEVENSES STREET S.R.L.47827633
SILVER BEST AUTO S.R.L.45276635
AIDA FOOD STORE S.R.L.38847623
TELL ME COMERCIAL SRL17944267
ALI-VALENTIN EVENTS S.R.L.38868596
DISCO TICHILA SRL14926207
REBEVLAD S.R.L.47664544
THE LEGEND PUB S.R.L.43702726
OTEN V&B S.R.L.34980855
SOMMOTERRIERO S.R.L.42670235
ISTANBUL FOOD COMPANY S.R.L.42581006
BREADY PRODUCTION S.R.L.39862249
ROSDELMAR BIUTIFUL SRL37195912
CHALET MONTERAI S.R.L.48524417
NOVA KOP INVEST SRL34358543
SARMADO CLINIQUE S.R.L.45137629
DANY & CYP FAST-FOOD S.R.L.45228484
BRIGHT TASTE S.R.L.44158321
Y.B.R. S.R.L.48010114
LUMBER STEAK SRL25878202
PIZZARELLI WEST S.R.L.47272397
MERLASANA SRL5535102
CENTRUL DE EVENIMENTE COLINA SASULUI S.R.L.39647569
CONSTRUCTII MANOILA SRL21890424
DFG LITORAL S.R.L.38836390
LOGIC DRINK SRL17706508
IKOS ROMANIA S.R.L.42951168

Caută cu filtre avansate: firme pentru Restaurante →

Firme pentru Restaurante - CAEN 5611 | SRLeads