[ §03 ] Director / CAEN 5611

Restaurante

Companii cu cod CAEN 5611 din România.

DenumireCUI
RARISA S.R.L.48865660
MAGIA GUSTULUI BOTOŞANI S.R.L.48726130
RESTAURO MESSERSCHMITT SRL9486380
FU YI FOOD S.R.L.45745928
MASTRO LA PIZZA ITALIANA S.R.L.43067357
VECHEA CASĂ VALAHĂ SRL35092406
OYSTER NP S.R.L.46443642
ROCADA SRL10536589
ARSIS EVENTS S.R.L.47500878
CENTRALPARK RECAS S.R.L.41111707
SERVCOM AMICII SRL2152579
DIMACRIS EXPRESS S.R.L.42997572
EDA GOLD CAFFE S.R.L.42125735
INTERNATIONAL UNIVERSAL BUSINESS SRL4721450
ZLATE FOOD COMPANY S.R.L.45474225
LOS COMPADRES S.R.L.50039554
LA LEONTE SRL16172428
AMY COMPANY CONSTRUCT SRL17546369
MOVI SERVCOM SRL1242061
APPETIT LUNCH S.R.L.42024706
GUTYANICATLUIS S.R.L.44381020
RPH RESTAURANT SRL31982070
ANTIQUE EVENTS & CATERING SRL1184360
DA ZHONG RESTAURANT SRL33234296
PATRAT PIZZA S.R.L.44284656
BĂNCUŢA DE LA STRADĂ S.R.L.46775765
PIZZERIA PAULINO S.R.L.42167994
FARESTIN COMIMPEX SRL8862389
KALM DC & BAPO S.R.L.49029875
COMIDA RICA MAR S.R.L.39721479

Caută cu filtre avansate: firme pentru Restaurante →

Firme pentru Restaurante - CAEN 5611 | SRLeads