[ §03 ] Director / CAEN 5611

Restaurante

Companii cu cod CAEN 5611 din România.

DenumireCUI
WHITE SHARK SRL15019486
CUISINECHARM S.R.L.48460496
ADOLCERIA CAFFE S.R.L.48271152
BUSINESS FOR FRIENDS S.R.L.42582494
LEO & SABRY S.R.L.46776787
LINYUAN SRL18839553
SMART FOOD COSTINESTI S.R.L.48033657
DANCIU & FIII SRL10977933
DRYECO INSTAL S.R.L.42786591
ERSO TOURS SRL37581603
COMOD PIZZA FOOD SRL36605313
VAGNEZIAS SRL26818462
BISTRO EXPRES S.R.L.49957532
MNG MAMAIA S.R.L.49559766
START VENDI S.R.L.46564245
DRĂGHICI D & M CATERYNG SRL28208517
KAFOO IMPACT S.R.L.39485114
ANTONIO BONANZA SRL35401064
KEBAB HOUSE S.R.L.47292343
KAPALAUR S.R.L.39691289
DOI VOIEVOZI S.R.L.35542152
CARMENALEX SISTERS S.R.L.42222940
LUKY-IMPEX SRL5360078
OLIANA ALEXI S.R.L.40135147
FRESH POTATOS S.R.L.47718288
OLIVIAFARM EXPERT S.R.L.42434013
BISTRO KAPRI SRL1650850
SONYA GROUP GMY S.R.L.44578759
SILVIU & RAMONA S.R.L.34936264
GO OMLESHI ERA S.R.L.43786336

Caută cu filtre avansate: firme pentru Restaurante →

Firme pentru Restaurante - CAEN 5611 | SRLeads