[ §03 ] Director / CAEN 5611

Restaurante

Companii cu cod CAEN 5611 din România.

DenumireCUI
COFFEEHOTDRINKS S.R.L.43823582
FANONY S.R.L.38249700
CLAU ŞI VASY ISVERNA S.R.L.39995237
RARESICA SWEET CAR S.R.L.37313058
CIUREA MARIAN-CRISTINEL S.R.L.47361575
AMERICANO COFFE LOUNGE SRL31237938
PETRUMAT COM SRL32570301
STEF LOCALGROUP S.R.L.41951291
CANDLES BY ROXY S.R.L.40409544
A & G PRM S.R.L.44128436
BUŢI LEGACY SRL37820808
GS BODY SCULPTING S.R.L.45825075
OCTAVIAN RESTAURANT ŞI PIZZA FAMILY S.R.L.46911263
CAPTAINOFFICE S.R.L.50339721
KRON-TECH-SERV SRL26421640
PETSTAR SRL8325156
CABANALOCA & SABINA S.R.L.44013282
BERARIA ARGES SRL2314883
HARLI.HAP S.R.L.38778191
RESTAURANT ANTONIO S.R.L.48621231
DINAMIC NEDCRIS SRL34029575
SEVROBAL TRADE SRL31199478
BELIZA FOOD S.R.L.43665962
KREATIV KOR S.R.L.24524533
NEAGOE ION 2020 S.R.L.30079864
CLAUS GIMI PROD SRL34840231
ALESTAR A.S. S.R.L.50329094
GHEORGHEŞTEF S.R.L.38301698
FOUR SEASONS SRL21127385
SEMNAL SRL16082821

Caută cu filtre avansate: firme pentru Restaurante →

Firme pentru Restaurante - CAEN 5611 | SRLeads