[ §03 ] Director / CAEN 5630

Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Companii cu cod CAEN 5630 din România.

DenumireCUI
THE COFFEE GUYS S.R.L.47900432
PLAYA MAYA BLACK SEA S.R.L.45548047
KANIA SPEKA SNC1957422
VANYLLA SRL10729555
WILLOW SRL16439208
BAR DEL PADRINO SRL37701092
MOLLY MALONE`S SRL33954530
DANCE CLUB SRL1438450
ERFET PROD-COM SRL5874184
BISTRO BULEVARD S.R.L.45476854
YES 75 SRL23861255
FLORIN COM 2007 S.R.L.21432672
DOLE COM SRL3496902
COLOR STEP COMPLEX S.R.L.40285225
BIGHELINA S.R.L.45669804
ORLANDO GAMES SRL36047195
DELICAFFELIA S.R.L.47590749
S&M SOLUTIONS S.R.L.45311830
FABY PLAST CONSTRUCT SRL22493880
ABRA TOTAL EXPRESS S.R.L.41990118
DEDE&CO PUB S.R.L.47016291
MARY-NIC GREEN S.R.L.41320010
ESQUIRE CAPITAL S.R.L.45417823
LA ALINA ROS SRL37812082
ELEMARC TRADE S.R.L.43840435
DENTAL TRAINING SRL26855703
LA PEDRO ALIMENTATIE PUBLICA SRL213661
SIDEX PRODEXIM SRL3163940
ROYAL ANCRET CAFFE SRL31404181
HARI CARP SRL3637351
Firme pentru Baruri și alte activități de servire a băuturilor - CAEN 5630 | SRLeads